reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

olka21 - jezeli jest taka sytuacja to powinnaś odrazu biec na betę a w poniedziałek ją powtórzyć cy przyrasta a test innej firmy też możesz zrobić . Jakieś poplamiania przy siusianiu to jeszcze nie @ więc i może jesteś w ciązy. Zdaża się że są kobiety które przez pierwsze parę cykli mają takie poplamiana. Jest wiele powodów dla których tak się dzieje a między innymi za niski progesteron i z tąd plamienia. Beta, powtórzony test innej firmy, może lekarz jeśli masz taką możliwość, w poniedziałek beta powtórzona.

Monarti - jakiej energii? Ja sama dostałam w prezencie od rana lenia jak łóżko dużego. Tak to jest jak sie chodzi w kratkę na zawołanie do pracy. Ja bym się bardzo ucieszyła z mdłości, imbir bym popijała z wielką satysfakcją albo bym przegryzała czekoladę z imbirem, to mój ostatnio ulubiony przysmak :-D
 
reklama
Iwo- faktycznie niepokojąca taka temp:/ lepiej to sprawdzić, trzymam za Was kciuki:)

Olka- leć po tescior z innej fimry dobre sa Bobo testy i Protest:)ja uzywałam Quixx Vue:) pokazał mi nawet w popołudniowym moczu 12 dpo :)a jeśłi będzie pozytyw to wtedy betka:)

Jołasia- no to witaj w klubie:) mój dom wygląda jak pobojowisko- a o sobie nie wspomnę:p :-):-) maseczki Czekaja w łazience:) kiedyś powinnam je nałożyć- a i włosy pofarbować:p hmmm kiedyś nadejdzie ten dzień:)
 
Monarti nie ma to jak wielki leń :-D
Weszłam do wyrka na chwilkę ale zdecydowałam, że jednak nie. Uwielbiam mojego psa, jest taki słodki, taki ludzki, właśnie wlazł do wyrka na moją poduszkę. Szczęśliwy, bo przebieram pościel i ma pole do popisu. Wyleguje się na maxa jak panisko jakie miny szczela. A kupiłam nową pościel, wyprałam ją i zaraz jak tylko się ubiorę to pójdę ją ściągnąć ze sznurka, taka w kolorowe paseczki i czarne listki.
 
Gabis ja miałam badania ze szpitala pazdziernikowe. On zlecil mi odrazu te co sa wymagane do iui tzn posiewy, Wymazy czy bakterii nie ma i wirusowe dla mnie i dla m(kila hiv zoltaczka)
 
Jołasia- no to zakładaj nową pościel- inaczej się śpi w świeżej pościeli:)psiaki są super- chciałąbym jakiegoś - ale póki co nie ma kto się nim zajmować- a wkrótce pojawi się dziecko to tym bardziej czasu nam zabraknie:)może kiedyś:) kto wie :)
 
Dominika, witaj Kochana :* Ciesze się, że napisałaś. Rzadko piszesz, ale najważniejsze że o nas nie zapominasz :) A jak u Ciebie ze starankami? Odpuściliście sobie? Też chciałabym z moją rodzinką gdzieś wyjechać, ale nie ma jak. M cały czas pracuje. Może coś wymyślimy w majówkę. na pewno 3/4 maja jedziemy do zoo :)

Iwuś, za 13-tą &&&&& :* Kochana, jak się czujesz? A co u Twojej koleżanki?

Jołasia, będzie dobrze. W końcu zostaniesz mamą :* Zdrówka dla Ciebie i pieska :)

Moranti, ciesze się, że plamienia już nie ma :*

Motylku, nie tylko ciężarne :p U mnie młodsza wstała o 3-ciej poszła spać około -tej i wstała około 7-dmej ;/ Ja od 7-dmej na nogach. Dobrze, że ładna pogoda, bo się dzięki niej rozbudzę. Tak to spałabym na stojąco.

olka, witaj :) Pamiętam Ciebie. Kochana, to nie jest tak, że już masz @. Możliwe, że jednak jesteś w ciąży, a krwawienie wystąpiło. Ja w pierwszych dwóch ciążach miałam przez miesiąc krwawienia i nie sądziłam, że się udało, a po miesiącu okazywało się, że jestem w 5/6 tygodniu :) &&&&&& aby jednak to była prawda :)

Jołasia, ja miałam krwawienia w ciąży w pierwszym miesiącu i to mocne jak podczas @, ale bez skrzepów :)

olka, nie ważne jaki wynik testu idź też na betę i będziesz wtedy miała pewność :) Mi test nie wychodził do 5/6 tygodnia :)

Brrr, mocno zaciskam &&&&&&& :*

Ale u mnie fajnie, ciepło :D Roksanka już po śniadaniu i teraz czekamy jak Oliwka wstanie, dam jej jeść i lecimy na zakupy :) Trzeba coś do jedzenia kupić, a dzięki temu jutro będziemy mieć czas dla M. Jutro jak będzie taka ładna pogoda chcemy nad jeziorko jechać z dziewczynkami :) A później M do pracy na 17-tą jedzie. Chodzą plotki u M w pracy, że w pierwszej robocie będą dwie zmiany. Od Poniedziałku mają mieć na 6:30-14:30 później na 17-tą do drugiej pracy, a od 1 kwietnia ponoć ma być od 6-14 i od 14-22-giej. Mam nadzieje, że nie będzie musiał mój mąż na 2-gą zmianę chodzić, bo tak nie będziemy się widzieć. Wtedy od 14-22-giej w pierwszej pracy i później na nockę do drugiej ;/ Nie widzi mi się to. Trzymajcie kciuki żeby tej drugiej zmiany nie było, bo nie będziemy w ogóle mieć dla siebie czasu :(

Moje Kochane dziewczynki :*:*:* Nie będę wymieniać nicków, bo dużo Was jest :D:D:D:*:*:*
 
reklama
Do góry