reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Dlatego mam uraz straszny po tej krowie .. poczułam sie jak dziecko u dyrektora na dywaniku .. tu u nas w mieście jest jeszcze jeden ginekolog facet ale on jest juz w ogóle straszny .. ta Kobieta której dziecko pilnuje u niego prowadziła ciążę i pierwsza poronila a potem jak zaszła drugi raz to poszła do niego i pierwsze pytanie jakie zadał to czy nadal chce dziecka bo jak nie to on na to zaradzi .. moja kumpela do niego poszła to ja opieprzyl ze jest grubą i ma przejść natychmiast na dietę, ze skoro samych prezerwatyw uzywaja to raz dwa zajdzie w nie chciana ciążę i byl bardzo stanowczy przy swoich poglądach i nie dał jej dojść do słowa ..
I do niego to sie boję isc no i to ze usuwa dzieci mnie blokuje juz w ogóle .. nie chce isc do gościa który przyczynia sie do zabijania nie narodzonych maluchów ..

No ale macie rację moze poszukam w okolicach jakiegoś innego ginekologa i przede wszystkim muszę poszukać jakiś mądrych artykułów czy tylko po ślubie mam szansę na darmowe szukanie przyczyny niepłodności ..
P ma ultimatum do końca roku ma kupić test i zrobić chociaż ten domowy bo jak nie to koniec starań .. bo ja latam po badaniach, lekarzach, biorę jakieś suplementy a on ma to w du.pies
Twierdzi że uda sie naturalnie .. tss no jasne .. tyle miesięcy za nami a on myśli ze nie wiem nagle cud sie stanie .. Eh faceci mają do wszystkiego fajne podejście ... No chyba ze to strach ..
 
reklama
Jugoslawa tak pizza nie jest zla;-)
No mnie zawsze dobijaja dodatkowe wydatki, juz tyle wpakowalam w pokoj corki a jeszcze bede musiala poswieciec cala swoja wyplate jeszcze, teraz czekamy za drzwiami, wiec mam nadzieje ze w grudniu na poczatku bedzie przeprowadzka;-)
Potem zaczynam kolejne pomieszczenie...

Watpliwosci no musi cos on od siebie zrobic jak pragnie potomka...musicie wykluczuc jego problem, jestem ciekawa na ile wiarygodne sa testy domowego uzytku...
I jak najbardziej rozeznaj sie w temacie leczenia nieplodnosci u nich...i zmienic lekarza przede wszystkim.

Ja pierdziele tak mi sie muli laptop ze to porazka:/ a chcialam wejsc ta liste poprawic WTF:/

Ania Belfast jak sie czujesz?
 
Watpliwosci
Ta gin to stary babon no nie? Rozp...lilo mnie ze pobrala wymaz a po co ci wynik. Kuzwa... chore normalnie... ja o pierwsze dziecko staralam sie w wieku 20 lat. Bez przesady.... a pierwsze clo dostalam dwa tyg. Po skonczonych 21 ur. I 3 miechy po porodzie antosia. A do tego goscia jelopa tez bym nie poszla bo jakis zjeb genetyczny masakra. Noz sie w kieszeni otwiera poprostu. Zagon swojego p masz racje. U mnie gin mowi ze w pierwszej kolejnosci powinien siebadac facet. I ma racje bo ty sie mozesz leczyc a i tak g... z tego jak on ma nasienie slabe. Trzymam kciuki watpliwosci zeby sie wszystko ulozylo fajnie i zeby los cie zaskoczyl :-) pamietaj mysl pozytywnie!

Zouza
To po bzyku bzyk szybki wyskok i poslady do gory ;-)to naprawde pomaga :-)

Julia
Pizza... zastanawialam sie zy nie kupic na obiad albo Pierogi ruskie. W koncu ste ze nalesniki.

Szarancza nakarmiona a mnie brzuch boli. Jux jak je robilam to nogami przebieralam tak po szyjce mnie ciagnelo... lezakuje teraz i boli amwiec mfmg i nospe zapodam....
 
Mnie wczoraj ginekolog powiedział, że męski czynnik niepłodności w staraniu się o dziecko to 40%.
To według mnie bardzo dużo. Ja swojemu już też zapowiedziałam, że jak nie zaskoczy w tym cyklu to idzie się zbadać. Leczenie faceta średnio trwa 3 miesiące, a to aż 3 cykle, więc warto to robić wcześniej.
Przy założeniu, że da się wyleczyć. W zasadzie to nie powinno być nic krępującego, ale faceci do tego jakoś tak dziwnie podchodzą. Chyba dlatego, że oni nie są przyzwyczajeni do takiej intymności u lekarza. A my? U ginekologa nago prawie :)
 
Miss u nas tez najedzeni;-)
A tak spac mi sie chce pogoda:/ jak bylo ladnie to mialam werwe do porzadkow a teraz przez te ponura pogode spaccc ;-)
 
Hej
Ja tylko tak na chwilę-bo nie mam głowy do niczego,przepraszam z góry
Wczoraj spędziliśmy wieczór i noc grozy: aż około 22 pojechaliśmy z synkiem na pogotowie z gorączką 40,5 :-( o 18 byłam z nim u lekarza,nic mu nie było,tylko lekka gorączka(rano miał 39,ale mu spadła po lekach szybko).Dostał na noc leki na gorączkę w razie co,a nagle się trzęsie,ma mega drgawki,nie może mówić,tylko leży,oczy mu całe latają.Myślałam,że padnę z nerwów...Od razu na pogotowie,poczekaliśmy trochę i mu spadła gorączka dopiero po 2h-strasznie dlugo...Co przeżyłam to moje,ale jeszcze nie mogę dojść do siebie i całą noc prawie nie spałam,musi stres ze mnie zejść.Poczytam Was jutro bo dziś mnie już cały dzień głowa boli od tych przeżyć ech,myślałam,że już tracę dziecko :-( Niby się znam na pierwszej pomocy itp,ale jak się widzi swoje dziecko w takim stanie to trochę wpadłam w panikę,cała się trzęsłam
 
lebara: o kurcze :( mam nadzieję, że z synkiem będzie coraz lepiej. A wiadomo od czego taka gorączka i dlaczego tak długo się utrzymywała? Trzymaj się dzielnie. Odpocznij i zbierz siły. Będzie dobrze.
 
niewiadomo:-( a on bardzo rzadko choruje,może raz w życiu miał gorączkę około 38-39 max,a tak to ma czasami tylko katarek i tyle,nic poważniejszego.Więc wczoraj byłam w totalnym szoku.Poza tym nic mu nie jest,może to jakaś paskudna wirusówka, i dzięki tej temperaturze ją zwalczał itp.
Dostałam @ jak coś,w terminie,i po raz pierwszy bez żadnych nawet najmniejszych plamień przed!Chyba Melka coś pisała albo Zouza,że ma plamienia przed i że to może świadczyć o niedomodze.A ja tylko dodam,że metodą trochę prób i błędów sama sobie zastosowałam zestaw, który w końcu na to podziałał (bo progesteron to miałam nawet 20 ale te plamienia były paskudne).Luteina dopochwowa 2x2,magnez-przetestowałam różne,zostałam przy firmie Magnella,do tego witamina b6 20 mg.Duphaston w ogóle nie działał na moje plamienia,z resztą mój gin jest zdania,że on działa ciut słabiej niż luteina dopochwowa.
Może wieczorem do Was zajrzę,bo mój mały właśnie wstał
Pozdrawiam
 
reklama
Lebara o ja pierdziele ale mialas przezycia:-( niewyobram sobie znalesc sie w takiek sytuacji...
Ale co sie okazalo? Ze co mu jest?
Zdrowka dla synka
 
Do góry