reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2015 : )

reklama
Dzieki za dobre słowa;) rzeczywiscie nadzieji nie trace bo jak wstalam, pochodziłam to pobolewanie przeszlo całkiem a odezwal sie znow jajnik:)
Ale wiecie co zauwazylam? Sutki nie sa wrazliwe. Wydaje mi sie ze co miesiac byly... Piersi coraz bardziej zaokraglone, bolace najbardziej od dolu i z boku...siateczki naczyc widoczne, na jednej znacznie na drugiej znikome...

Siły zycze Tym do ktorych @ przyszla. Znieście ja dzielnie i zaraz po co najmniej regularnie co 2 dni przytulanie!;)
 
Dzień dobry wszystkim ;-) u mnie dziś samotna noc nie była przyjemna, bardzo takich nie lubie. Małpy jak nie było tak nie ma, na szczescie ostatni miesiąc takich odchyleń.
 
Malinka daj znac odrazu po wizycie!
Wlasnie tez Ci Gaga chcialam napisac, zebys po @ mierzyla
Julia nie wplywa na zajscie w ciaze,alejak zajdziesz to moga bardziej sie psuc
Piomar no co za objawy!!!
 
Piomar to po prosze o opisanie diety :*

Eliminujemy z diety calkowicie pszenice, gluten, cukier. My jeszcze bialko mleka odstawilismy i drozdze. Plus kropelki homeopatyczne 2 rodzaje. Dieta na 4 tyg. Jedne kropelki 2 tyg, drugie 2tyg. One sa konkretnie jedne na candide drugie na aspergillus. Potem juz wprowadzamy po trochu znow wszystko:) Prawda ze dieta ciezka bo niewiele zostaje do jedzenia ale dzieki temu dowiedzialam sie jak szkodliwa jest dzisiejsza pszenica. Cukier wiadomo. Glosno o tym ale z pszenica nie zdawalam sobie sprawy. Teraz wszyscy staramy sie jesc ja tylko od czasu do czasu :) zmiana w samopoczuciu NIESAMOWITA. Zapewniam:)

Przepisy na slodycze, wypieki, obiady bez tych skladnikow mam sprawdzone jakbys aie zdecydowała a i w internecie jest niemalo:) warto chociaz zacząć ograniczać i w miedzy czasie szukac zastepnikow stopniowo calkowicie eliminowac z diety te skladniki:) raz na jakis czas zdetoksykowac organizm polecam bardzo:)
 
Madziolina własnie się trochu pośpieszyłam z tym mierzeniem ale już trudno w sumie to mnie nie ubyło a teraz już będę wiedzieć :-)
 
w ogóle to byłam wczoraj na tym przyuczeniu i miałam jechać dziś, ale mi powiedzieli, że zmiana planów żebym przyjechała jutro i w sobotę jak dam radę bo szef robi imprezę imieninową na 30 osób:szok: a głupio było odmówić kiedy na początku trzeba się wykazać i stresuje mnie to wszystko, niby mam tylko pomagać na kuchni ale i tak masakra
 
reklama
Na starania jako takie chyba wpływu nie ma, ale w ciąży często zęby sie psują jeszcze bardziej i nie zawsze mozna pełne leczenie zastosować, chociazby np RTG nie mozna, albo znieczulenia.

Ja ide jutro bo cos mi sie zrobiło z 1 jestem panikara ale obawiam sie najgorszego bo czesto robia mi sie wydmuszki w ciagu np 2 miesięcy i chyba recyklingu odpuszczę
Co do RTG Nnie mozna a jeżeli chodzi o znieczulenia to w prywatnych gabinetach sa juz takie dla ciężarnych wiadomo ze lepiej bez ale czasami sie nie da, ostatnim razem przy kanale moja doktorowa nie mogła mi skończyć kanałow i chodziłam z opatrunkami :(
 
Do góry