reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2015 : )

reklama
Ja na necie znalazłam info z lutego, ze dwie serie sa wycofane ze sprzedaży, bo zawieraly jakis środek dodatkowy. Ale nic nie moge znaleść o tym aby całkowicie mial byc usuwany. Ale mniejsza. Skoro mowisz, ze tak w radiu mówili to nie ma co ryzykowac :)
 
Witajcie poranna porą. Uwaga ostrzegam, jestem zła, okropnie zła, w sumie bez powodu, takie 10 x PMS. W nocy nie mogłam spać bo brzuch mnie bolał, w dodatku mam okropną suszę, więc wszystko wskazuje na to, że @ już blisko:crazy:. Tak sobie dziś pomyślałam, że ja nie wiem czy kiedykolwiek się uda zajść w ciąże. W tym cyklu miałam taki piękny śluz i kochaliśmy się regularnie więc nie mam mowy żeby nie trafić, a tu oczywiście cyc boli, susza…czyli standardowe oznaki, w dodatku na złość na samym czubku nosa wyszła mi chrostka:no:, nic tylko zastrzelić wszystkich dokoła. Cierpliwość nigdy nie była moją mocną stroną i chyba już nie będzie.
 
Witam słonecznie!
Julka ja rozumiem, ze frustruje Cię juz ta sytuacja, ale nie można się poddać!
wczoraj była u mnie koleżanka tez 89 rok :-) nie zabezpieczali się z mężem od września 2013 i była juz mocno zdesperowana a każdy kolejny okres przyplacala nieprzespanymi i przeryczanymi nocami, aż tu nagle w lutym coś zaskoczyło i jest w 9 tyg ciąży :tak:
oczywiście ma się ogromne poczucie niesprawiedliwości jak nie wychodzi ale pewnie i na nas przyjdzie czas :tak:
zreszta ja dziś odbieram wyniki bety to dam znać - juz moja chłopina powiedziała, ze jak bedzie negatyw to ryk pewny ...
 
reklama
Wiecie ja przedwczoraj w aptece kupilam folik wiec albo faktycznie tylko jakas partia wycofana albo to sciema bo apteka nie moglaby sprzedac wycofanego leku a patrzylam tez teraz na inne apteki inwszedzie folik w sprzedazy
 
Do góry