reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Jest taka sprawa. Trudna. Jedna z naszych babyboomowych moderatorek dowiedziała się, że ma nowotwór. Stało się to kompletnie nieoczekiwanie, a szok spotęgowała informacja, że nowotwór jest złośliwy i niestety są przerzuty. Rozpoczęła się walka. Jeśli możesz wesprzeć Iwonę, bo wiesz jak ważne, żeby maluszki miały mamę - nie czekaj. Jeśli masz do niej pytania, wiesz, gdzie jej szukać. Przeczytaj i zadziałaj

reklama

Staraczki 2015 : )

reklama
Xkarola gratuluję :) u mnie jedna krecha, także czekam na @. Wg owulacji powinna dostać dzisiaj. Jajniki bola od 3 dni, a piersi zaczęły bolec strasznie wczoraj. Schemat się powtarza.
 
No to czekamy na te @.. Ja też jeszcze nie mam, ale pewnie mi się znowu porąbał cykl.
Piękna pogoda, robie pranie za praniem żeby poschło w ogrodzie, wstałam 7.30, leniwe śniadanko i połowa chaty ogarnięta.
 
reklama
Do góry