reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Jest taka sprawa. Trudna. Jedna z naszych babyboomowych moderatorek dowiedziała się, że ma nowotwór. Stało się to kompletnie nieoczekiwanie, a szok spotęgowała informacja, że nowotwór jest złośliwy i niestety są przerzuty. Rozpoczęła się walka. Jeśli możesz wesprzeć Iwonę, bo wiesz jak ważne, żeby maluszki miały mamę - nie czekaj. Jeśli masz do niej pytania, wiesz, gdzie jej szukać. Przeczytaj i zadziałaj

reklama

Staraczki 2015 : )

cześć kobitki. długo mnie tu nie było. po badaniu hsg obrazilam się na wszystko co mogłam. z racji tego że jeden jajowod zatkany, szanse co drugi miesiąc. do tego sklejajace plemniki i nici od dwóch lat. cykle mam od 29 do 31 dni. dziś jest 33 i nie mam nic, ale wszystkie objawy pms występują jak co miesiąc. piersi bola brzuch pobolewa. nie wytrzymałam zrobiłam test. kupę z was ma większe doświadczenie. jest cień cienia. pomóżcie w ocenie czy coś z tego będzie czy nie ma co się nastawiać.
gdzie Ty widzisz cien cienia? bo ja widze piekna wyrazna kreske, ciaza jak nic, moja gratulacje!!!!!!!
 
reklama
lux myślisz? ludzie to byłoby piękne. ostatnio juz zrezygnowałam. do tego właśnie był cykl z zatkanego jajowodu i raptem doszło do dwóch zbliżeń. nie liczyłam na nic. dlatego moje obawy co do poprawności testu.
 
dzięki wielkie dziewczyny. wprost ciężko mi uwierzyć. chyba dopiero jak potwierdzę u lekarza to uwierzę ;) wybiorę się za 2 tyg. to powinno już wtedy bić serduszko.
 
Mruva druga kreska moze byc jasniejsza jak i ciemniejsza, zalezy od dnia cyklu, jakosci moczu itp a co do bolu jajnikow to normalne, ze bola, w ciazy wszystko boli, takze spokojnie :-D ps ja dwa lata temu tez w tym czasie testowalam, pamietam to jak dzis
 
Mruva śliczne dwie krechy, gratulacje :) a dla pewności jeszcze wcześniej przed wizytą możesz zrobić bete i będziesz miała szybciej potwierdzenie.
 
reklama
Do góry