reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2015 : )

majdaczek14

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Grudzień 2009
Postów
1 587
Witam. Do końca roku jeszcze troszkę zostało, ale Ja już zapraszam wszystkie obecne i przyszłe mamusie, które mają w planach w przyszłym roku powiększenie swojej rodzinki :)


UDAŁO SIĘ II KRESECZKI :)

WRZESIEŃ 2015r.:
Lady Agnes
(28lat, 1cspp)

1985natalia2 (29lat, 1cs)

PAŹDZIERNIK 2015r.:
AnnieTess (32lata, 3cs)
maran-atha (33lata, 7cs)
monia.jadzia (29lat, 2cs)
zakocona (26lat, 1cs)
Mrowkaa (27lat)
kamilove (24lata, 4cs)
Akatsuki

LISTOPAD 2015r.:
Claudia31 (31lat, 3cs)
anastazi (..., 1cs)
agapa87 (27lat, 3cs)
kinga1111 (26lat, 3cs)
kasz (23lata, 11cs)
kleopcia (28lat)
ewel87 (27lat, 2cs)
Ester84 (30lat)
enej (26lat, 5cs)

GRUDZIEŃ 2015r.:
malinka90 (41cs)
Zofia8 (44lata, 3cs)

STYCZEŃ 2016r.:
xkarola (25lat, 3cs)

kamakaz
anula88

anusia1991 (24lata)
julia0903 (30lat, 8cs)
monii88 (26lat, 6cs)

LUTY 2016r.:
madziolina_p (28lat, 4cs)
balladyna (27lat, 4cs)
Aschllee

MARZEC 2016r.:
natka90
ONA1227



NASZE KOCHANE ANIOŁKI
[*]:

StaraRaszpla
[*]
martaha123
[*]



LISTA STARACZEK:

skaba1 - 19.07.2015r. (33lata, 5cs)
kotek87 - 23.07.2015r. (28lat, 5cs)
kasik90 - 3.08.2015r. (25lat, 2cs)
Fabimama - 5.08.2015r. (27lat, 6cs)

Joanka85 - 12.08.2015r.


BRAK NOWEGO TERMINU @:

animka90,

cytrynowa (24lata),
EMKa (31lat),

KasiaMarysia (23lata, 7cs),
khadi (30lat),
mruva (30lat, 16cs),
Jeanne85 (1cs),
jołasia (33lata),
afrodyta92 (23lata),
martaha123 (31lat, 4cs),
anulka88k (27lat, 9cs),
edyta01 (31lat, 7cs),
gaga92 (23lata, 11cs),
_Pysia_ (32lata, 4cs)

POCZEKALNIA:

majdaczek14 (33lata),

Luxuorius (31lat),
Julka89.89
 
Ostatnia edycja:
reklama
Lady Agnes witaj i powodzenia. Napisz coś o sobie.
Widzę, że też straciłaś w tym roku swoje maleństwo. Ja mam już dwójkę kochanych chłopaków, niestety we wrześniu poroniłam nasze upragnione trzecie dziecko :-( Czekaliśmy na nie prawie 2,5 lat, bo ciągle było coś nie tak i niestety skończyło się to dla nas tragicznie. Wszystko nam się nagle posypało, straciłam pracę, itd.
Ale dość smutków trzeba działać, szukam pracę, a potem do dzieła :-)
 
Witaj majdaczek14 :-)

ja niestety również mam smutną historię, długo staraliśmy się z mężem o dzidziusia i we wrześniu w końcu się udało, byliśmy bardzo szczęśliwi, taki prezent na 3 rocznicę ślubu mieliśmy. Niestety niedługo potem diagnoza - najpierw że puste jajo, później że jest zarodek ale bez serduszka :( w 10 tc poronienie i kolejny dramat - krwotok, szpital, zabieg. Kiepsko się teraz czuję jako kobieta, czuję że zawiodłam ;/
Minęło dopiero 6 dni od zabiegu, ale najchętniej już bym zaczęła starania, chociaż wiem, że tak nie można.
Bardzo chciałabym już tulić do piersi maleństwo, latka lecą, niedługo zmiana kodu.
Jak do tej pory nie mam dzieci, tylko Aniołka, więc walczę o moją pierwszą dzidzię. Mam nadzieję że 2015 rok będzie szczęśliwy dla nas obu :tak:
 
Hrj,
no to dziewczyny, ja też bym chciała dołączyć do Waszej grupy:) Nawet w nocy śniło mi się, że zrobiłam test ciążowy i były II...
 
Witaj Kajaaa24, zapraszamy :)
Wiem, że ty też z przeszłością, czytałam Twoją historię na starankach po straconej ciąży.
Mam nadzieję, że teraz nam się uda!
:-)
 
Kajaaa25 witaj i powodzenia.

Lady Agnes przykro mi, wiem niestety jak to boli. Ja już mam dwójkę dzieci, ale i tak to strasznie przezywam i nie potrafię się z tym pogodzić. Szczególnie, ze tak długo czekaliśmy na to trzecie dzieciątko. Ale musimy wierzyć, ze będzie dobrze, bo nic innego nam nie pozostało.

Dziewczyny wpisuje Was na razie w poczekalnie, dajcie znać jak już na dobre zaczniecie swoje starania:)
 
yesenia pewnie, że Cię pamiętam, fajnie, że się tutaj odezwałaś i też życzę powodzenia. Mam Cie wpisać na listę staraczek, czy w poczekalnie? Jak na listę staraczek to wpisz termin spodziewanej @.
 
reklama
Majdaczek staram się ... termin @ to 17 listopada .Bardzo bym chciała żeby się udało jeszcze w tym roku ale to byłby cud...Zrobiłam badania TSH i mam podwyższone. Mój wynik to 3,3 a podobno najlepsze jest w granicach 2. W następnym tygodniu będę robiła dodatkowe badania tarczycy i 22 listopada idę do endokrynologa. Miałam też dwa monitoringi , owulacja jest co nawet mocno czuję . Mój ginekolog stwierdził że mogę mieć niedrożne jajowody , kazał brać Inofolic i jeśli do końca roku się nie uda to już po nowym roku mam iść do szpitala na zabieg . Szczerze to nie biorę tego Inofolicu, ale jak teraz się nie uda to pewnie go kupię. To tak w skrócie o mnie..
Pozdrawiam
 
Do góry