reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2015 : )

reklama
cześć dziewczyny długo mnie tu nie było :) ale podczytywałam was :) wpadłam was poinformować ze PCOS to nie wyrok sama to mam i to bardzo zaawansowane i..... się udało :D piłam inofem przez 3 miesiące w tym cyklu brałam CLO i udało się ! w poniedziałek zrobiłam test pozytywny :) jest podejrzenie że będą bliźniaki i idę potwierdzić w poniedziałek i czy wszystko jest ok :) także nie poddawajcie się i walczcie :)
No to gratuluję i trzymam kciuki by jednak dwojeczka była ;)

A co nie będę sama :D
 
cześć dziewczyny długo mnie tu nie było :) ale podczytywałam was :) wpadłam was poinformować ze PCOS to nie wyrok sama to mam i to bardzo zaawansowane i..... się udało :D piłam inofem przez 3 miesiące w tym cyklu brałam CLO i udało się ! w poniedziałek zrobiłam test pozytywny :) jest podejrzenie że będą bliźniaki i idę potwierdzić w poniedziałek i czy wszystko jest ok :) także nie poddawajcie się i walczcie :)

Superrrr gratulujeeee:)
 
Witajcie :)

anusia1991 gratuluję :) trzymam kciuki za bliźniaki. Ja marzę o bliźniakach, chociaż ani w męża ani w mojej rodzinie nigdy się nie przytrafiły a słyszałam , że wtedy jest większe prawdopodobieństwo :)
 
dzięki dziewczyny zobaczę co lekarz powie w poniedziałek narazie myśl o bliźniakach mnie przeraża ale jak będą to będę się podwójnie cieszyć :) byle tylko zdrowe były
 
reklama
Anusia ogromne gratulacje!!!

Lux i jak? Powalczyliście z ogrodem? Mnie małż o 7 z wyra ściągnął, żeby na tartak po korę jechać. I calutki dzień działaliśmy. Padam z nóg. Idę przygotować wspólną kąpiel i będziemy się weekendować.
 
Do góry