reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2015 : )

reklama
Majdaczek podałam ostatnio nowy termin @ na 12 czerwca. To nasz 24 cykl.

Witam się weekendowo ;) u nas w górach cały czas burzowo, nawet majówki nie mieliśmy jak zrobić dotąd :( już prawie połowa cyklu a śluzu płodnego brak :( no nic, czekam dalej :p

Gratuluję zafasolkowanym w tym miesiącu i trzymam kciuki za testujące ;) &&&&
 
Na stare lata mi przyszło uczyć się siebie. Kupiłam sobie termometr;) i bede mierzyć temperaturę. W ogóle musze sie nauczyć sprawdzania oznak plodności, bo do tej pory uzywalam tabletek. W sumie jakies 12 lat;).
Co do testowania postanowiłam ze przed 40 dniem cyklu nawet na test w sklepie nie spojrzę( ciekawe czy się uda;). Trzeba wyluzować. Takze test dopiero 19 czerwca, chyba ze wcześnie przylezie@. Siemienie dalej piję nawet nie zapominam.

Gratuluje nowych kresek i trzymam kciuki za kolejne
 
No nareszcie Was doczytałam, a miałam co :-D. Witam dziewczyny. Dawno mnie tu nie było, ale nie było kiedy zaglądnąć :-)
10 maja nasz syn miał 1 Komunię Św. Przed uroczystością było dużo bieganiny, zarwanych nocy, itd., ale opłacało się :tak: Przeżyć coś takiego, to niesamowita sprawa. Uroczystość była piękna, wzruszająca. Od rana padał deszcz, a gdy mieliśmy wchodzić do Kościoła zaświeciło słoneczko i już nie padało do końca dnia :-) Wszystko się udało, impreza później też :-) Syn był zachwycony. Teraz czekamy na film i zdjęcia.
A to moje torty:
IMG_0688 (1620 x 2160).jpgIMG_0697 (2160 x 1620).jpg
 

Załączniki

  • IMG_0688 (1620 x 2160).jpg
    IMG_0688 (1620 x 2160).jpg
    26,6 KB · Wyświetleń: 59
  • IMG_0697 (2160 x 1620).jpg
    IMG_0697 (2160 x 1620).jpg
    26,9 KB · Wyświetleń: 60
Ruda Hetera dzisiaj dopiero doczytałam i uzupełniłam listę.

Jeżeli coś przegapiłam, albo coś pokręciłam, to piszcie, poprawię.
Wszystkim z II kreseczkami gratuluję :-)
 
reklama
Majdaczku jakie torty! Super, że uroczystość się udała :-) Zobaczysz teraz wszystko będzie się już pięknie układać :-)
A co do 2 kreseczek to wiem, że jest więcej teraz, Madziolina i Monii napewno :-)
 
Do góry