reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2015 : )

madziolina ja byłam w 4 tc i lekarz nic kompletnie nie widział i kazał mi przyjść za tydzień i już był pęcherzyk 6 mm :) teraz mam wizytę w poniedziałek i zobaczymy czy jest serduszko to będzie 7 tc :)
 
reklama
Dziewczyny moje nerwy w ciazy to jakis koszmar , nie potrafie nad nimi zapanowac. Dzisiaj taki mlody chlopaczek w tesco nie skasowal mi zakupow bo mialam karte osd mojego. Pierwszy raz w sklepie ktos mi polecial z takim tekstem (wiem ze maja taki obowiazek ale w moim miescie nikt tego nue robi wiec moje zdziwienie nie mialo grani) poszlam do bankomatu a tam nieczynny no i sie wscieklam zrownalam synka z ziemia , poplakalam sie z nerwow zostawilam zakupy i wyszlam. Po drodze weszlam do kauflandu i tam zrobilam zakupy. Serio gdyby nie to ze siedzial za kasa i bo nie dosieglam to bym go pobila. Ja nigdy taka nie bylam zawsze opanowana a teraz uciekac jak sie sciekne a jak widac duzo mi nie trzeba.
 
Hejo. Ja po weekendzie z dniem dziecka dziś świętujemy dalej. Wczoraj teatrzyk i piknik rodzinny do samego wieczora. A zaraz jadę po małą do przedszkola i jedziemy razem po prezencik bo ostatni tydzień siedzialysmy chore w domku i nie było kiedy tego załatwić. Circia chetna do takich wyjazdów wiec jedziemy. Zresztą przy okazji kupimy może sandalki bo robi się już gorąco.
Madziolina Julka bety zrobione?
 
reklama
Do góry