reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Megan22 mam podobne objawy u mnie dziś 24dc i doszło od rana delikatne parcie na pęcherz, więc nastrajam się optymistycznie :)
Może uda nam się razem, też jutro spróbuję z testem.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie źle z nastrojem, czym blizej okres i zaczynam czuć te podbrzusze tym gorzej ze mną[emoji14]mnie od kilku dni non stop cisnie na pęcherz i ten dziwny scisk przy sikaniu haha ale jakos nie wiązałam tego z ciążą[emoji14]zobaczymy,trzymam kciukasy za 2 krechy :D chociaż jakiegos bladziocha:D

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
durna zes :D nie mam, moja ostatnia sie zaplodnila :D haha, ale moge dac Ci dziecko pobawic jak urodze :D

Nieee. kochana kolejność musi być zachowana.
1. seks do upadłego.
2. mdłości i inne dolegliwości.
3. brzuch.
4. poród.
5. a potem bezsenne noce.
Jak pominiesz kolejność to zawału mogę dostać :D
Zacznę z powodu braku snu po nocach, żreć, od makaronu mi brzuch urośnie i trafię nie na porodówkę ale na operacyjną z chorą wątrobą. :D
 
Nieee. kochana kolejność musi być zachowana.
1. seks do upadłego.
2. mdłości i inne dolegliwości.
3. brzuch.
4. poród.
5. a potem bezsenne noce.
Jak pominiesz kolejność to zawału mogę dostać :D
Zacznę z powodu braku snu po nocach, żreć, od makaronu mi brzuch urośnie i trafię nie na porodówkę ale na operacyjną z chorą wątrobą. :D
poczekaj, seks byl, mdlosci i rzyganie tez, brzuch rosne, kuzwa ja jestem w ciazy :D dzieki!!! a ja sie zastanawialam co mi dolega :D
 
Hej dziewczyny rzadko pisze ale za to czytam Was codziennie mi dokuczaja zawroty głowy i wzdęcia :( jeszcze pogryzly mnie komary i to strasznie i hmm posmarowałam się fenistil żel ... A później przeczytałam nie stosować w I trymestrze ciąży. .. mam nadzieję że nie zaszkodzilam fasoli posmarowałam się nim tylko 2 razy :(
 
Wydaje mi sie ze nic sie nie stanie. Jak cos idz do herbapolu czy gdzie tam i kup jakis spray homeopatyczny [emoji4]

Inviato dal mio ALE-L21 utilizzando Tapatalk
 
Ja tez mysle ze nie zaszkodzi.
Ile ja rzeczy zrobilam w 1ej ciazy,nie wiedzac o niej w ogole. To 6go tygodnia tak bylo hehe. Ale mala ma sie dobrze

Inviato dal mio ALE-L21 utilizzando Tapatalk
 
reklama
Do góry