reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Nessi też tak zaglądam a tu cisza. Wszystkie leżą i opalają zadki:laugh2: Koniec lata to korzystają babolce hehe

Na opalanie to już chyba za ciemno :D Chyba ! chyba, że przysmażyły tyłki i nie dadzą rady siąść do kompa ;)
Wstawać dziewczyny, bo ten wątek dawno taki cichy nie był :D zwalniamy tylko owulkowe z obecności :D
 
Ja się opalam, ale w cieniu :-) nad jeziorkiem, kurcze ciągle birgalalm do toalety bo jakoś mam stresa że jednak okres przylezie, jutro będzie dzwonić do gina, nie wiem już kiedy będzie coś widać? Dziś dopiero 4 t1 d wg kalendarzyka


Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja się opalam, ale w cieniu :-) nad jeziorkiem, kurcze ciągle birgalalm do toalety bo jakoś mam stresa że jednak okres przylezie, jutro będzie dzwonić do gina, nie wiem już kiedy będzie coś widać? Dziś dopiero 4 t1 d wg kalendarzyka


Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
W 4 tc oprócz pęcherzyka nic jeszcze nie będzie widać :)
 
reklama
Hej, hej. My dziś byliśmy nad jeziorem. Wróciliśmy opaleni, wymoczeni, przestymulowani wit.D i możemy zaczynać nowy męczący tydzień. Remont trwa, przechodzi w taki etap, że za ok dwa tygodnie trzeba się pakować i przeprowadzać. Synuś rozpoczyna przedszkole i już się tego wszystkiego boję. Miłego wieczoru [emoji4]

Sałatka- modliłam się dziś za ciebie. Musi być dobrze!!
 
Do góry