reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Hej, hej. My dziś byliśmy nad jeziorem. Wróciliśmy opaleni, wymoczeni, przestymulowani wit.D i możemy zaczynać nowy męczący tydzień. Remont trwa, przechodzi w taki etap, że za ok dwa tygodnie trzeba się pakować i przeprowadzać. Synuś rozpoczyna przedszkole i już się tego wszystkiego boję. Miłego wieczoru [emoji4]

Sałatka- modliłam się dziś za ciebie. Musi być dobrze!!
Dziekuje. Nawet nie wiem co powiedziec... Lzy mi pociekly... Ja juz nie mam modlitw... Wszystkie juz wyczerpalam. Jutro dzwonie do lekarza i wcisnę sie na najbliższy wolny termin a może nawet uda mi się miedzy pacjentkami jakos wcisnąć...
 
Hej, hej. My dziś byliśmy nad jeziorem. Wróciliśmy opaleni, wymoczeni, przestymulowani wit.D i możemy zaczynać nowy męczący tydzień. Remont trwa, przechodzi w taki etap, że za ok dwa tygodnie trzeba się pakować i przeprowadzać. Synuś rozpoczyna przedszkole i już się tego wszystkiego boję. Miłego wieczoru [emoji4]

Sałatka- modliłam się dziś za ciebie. Musi być dobrze!!
Ja tez zmieniam mieszkanie..az sie boje.... Moja mala tez wraca do przedszkola, nie chce nawet myslec ile gratow bedzie do przenoszenia,nie mowiac o porzadkach na starym i na nowym mieszkaniu [emoji35] [emoji29] [emoji29] [emoji29]

Inviato dal mio ALE-L21 utilizzando Tapatalk
 
Ja również jeziorko zaliczyłam. Skoro nie było owulki i ciąży tez nie będzie postanowiłam skorzystać z pogody. Córcia ucieszona.
 
Ja również na jeziorkiem byłam, dzieciaczki się wypluskaly,wyskakaly. Później byliśmy na spacerku w parku. Pogodę mieliśmy piękna ale chyba już się ochladza. Chłodne powietrze się zrobiło. ;) Mi jakoś na dniach zaczynają się dni płodne,trzeba działać. :p
 
Gdzie jest moja ulubiona koleżanka od tabelki bo ja bym chciała dane zmienić! Okres dostałam tym razem na prawdę, jutro suwaczek wstawię, dni płodne jeśli będą wypadają najbardziej nie fortunnie jak by mogły i tak cały czas hihi
 
Hej :) melduje się z rana z jedną krechą. Dzisiaj 26dc:) myśle, że jutro nie ma sensu powtarzać wiec jeśli @ nie zaskoczy to spróbuje w środe zatestować. Miłego dzionka :)

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry