reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Gdzie jest moja ulubiona koleżanka od tabelki bo ja bym chciała dane zmienić! Okres dostałam tym razem na prawdę, jutro suwaczek wstawię, dni płodne jeśli będą wypadają najbardziej nie fortunnie jak by mogły i tak cały czas hihi

No cześć Kochana, jestem :)
Spędziłam weekendzik w górach z rowerem! To dla mnie niespotykane!! Nienawidzę gór, i jestem typem kanapowca :D ale dałam radę i jestem z siebie dumna! Moze to pomoże aby cos tam sie zagniezdzilo?... :)
Dzisiaj powrót do pracy takze za chwile znajdę chwilkę zeby zaktualizować tabelkę :)

To już czwarta, jedna krecha dzisiaj :( buuu

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
To jest i piąta, ja tez dzisiaj negatyw ale dzisiaj mam albo 12 albo 7dpo.. Takze jeszcze jest potencjalnie czas, nawet sporo, jesli trzymac sie drugiego terminu owu.

Nie łamać sie! Rekord pobijemy!!
 
reklama
Poprosze o aktualne dane:
upload_2016-8-29_8-41-35.png
 

Załączniki

  • upload_2016-8-29_8-41-35.png
    upload_2016-8-29_8-41-35.png
    38,6 KB · Wyświetleń: 271
O matko jakiś wysyp tych kreseczek ale faktycznie , my baby zamiast spokojnie poczekac to robimy wcześniej z nadzieją , ze moze juz cos tam zobaczymy[emoji14]ja miałam dzisiaj nie robić i prosze nie wytrzymałam[emoji14]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczynki, póki nie ma @ jest nadzieja, pamiętać rekord ma być pobity! Może jeszcze za wcześnie, a mierzycie temperaturę, bo ja stąd wiedziałam że owu było i kiedy, choć teraz co rano się stresuje czy nie spadnie, ale póki co dziś 37,2 a przed owu była 36,5
Bertha możesz mnie dodać do tabelki
Na imię mam Magda, 33 lataw , 3 cyklu pojawiały się 2 kreski, mam już jednego synka i z kalkulatora wychodzi termin na 5 mają.
Ja dziś mecze się w robocie, mam takiego głupiego szefa, że jestem podirytowana od samego rana i mam nadzieję że dzięki tej ciąży będę zmobilizowana żeby potem poszukać sobie innej pracy
Miłego dzionka i czekam na 2 krechy

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
dziewczyny Wy chyba za szybko robicie te testy, czekajcie do terminu @.Po co się bardziej stresować i dołować.
No pewnie za szybko, ale poprzedni cykl był niestandardowo 25d więc stwierdziłam że sprawdzę jakby ten był przypadkiem tak samo krótki.

A z zębem rach ciach zagoi się i nie będzie bolało. :) Gorsze bóle przed nami :D

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczynki, póki nie ma @ jest nadzieja, pamiętać rekord ma być pobity! Może jeszcze za wcześnie, a mierzycie temperaturę, bo ja stąd wiedziałam że owu było i kiedy, choć teraz co rano się stresuje czy nie spadnie, ale póki co dziś 37,2 a przed owu była 36,5
Bertha możesz mnie dodać do tabelki
Na imię mam Magda, 33 lataw , 3 cyklu pojawiały się 2 kreski, mam już jednego synka i z kalkulatora wychodzi termin na 5 mają.
Ja dziś mecze się w robocie, mam takiego głupiego szefa, że jestem podirytowana od samego rana i mam nadzieję że dzięki tej ciąży będę zmobilizowana żeby potem poszukać sobie innej pracy
Miłego dzionka i czekam na 2 krechy

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Dopisałam :) Jak jeszcze kilka osob poda aktualne dane, to wrzuce najswiezsza tabelkę.

Ja mierzę temp, ale tez bylam u gin i sytuacja dlatego jest zakręcona, bo:
od poczatku cyklu temp po poprzednim spadala bardzo wolno, ale
12dc mialam taki nagly spadek do 36,3
13dc - temp wzrosła 36.56 - śluz w ciagu dnia zmienił się z rozciągliwego na kremowy, zakłuł mnie mocno lewy jajnik.
14dc bylam na wizycie u gina (planujac wizyte spodziewalam sie ze owu bedzie ok 15dc) i zobaczyl rzeczywiscie w lewym jajniku zapadajacy sie pecherzyk, duzo plynu w zatoce douglasa i w śluzie z szyjki była kropelka krwi - potwierdził że owu była. innego pecherzyka nie zauwazyl... ale musial sie gdzies czaić, bo...
15-16dc - temp ciagle na podobnym poziomie 36.53, a u mnie zwykle w fazie lutealnej rosnie do 36.8-36.9, a śluz zrobił się bardzo rozciągliwy. wstrzymałam się od brania zaleconego dupka, bo wszystko wskazywalo na owu.
17dc - temp spada 36.39 i mega duzo rozciagliwego
18dc - temp wzorsła 36.88 i śluz kremowy. 100% owu była dzień wczesniej.

Stąd moje 2 terminy owu, bo jeden z lekkimi objawami i monitoringiem u gina, a drugi z samoobserwacji, bez wątpliwości była to owu. Różnica 5 dni. :)
 
bertha mi możesz napisać że staram się o drugie dziecko. No ten Twój cykl ciekawa sprawa. Sama się zastanawiam czy nie mierzyć sobie temp. Przy pierwszych staraniach mierzyłam i trochę mnie to stresowało jak temperatura wychodziła nie po mojej myśli. Ale takie mierzenie to dobra sprawa. Teraz zostaje nam tylko czekanie.
 
Bertha mi też wpisz ze o drugie,
ja nawet niemam takiego termometru żeby się dało mierzyć, a co dopiero nie ruszać się po obudzeniu, podziwiam Was ze potraficie tak systematycznie to mierzyć.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nie mierze temp[emoji14]chyba jeszcze więcej by mnie to stresów i nerwów kosztowało[emoji14]stwierdziłam że jak teraz sie nie uda , to zamawiam testy owu[emoji14]jakoś nie jestem przekonana ale no cóż , najwyraźniej moja owu robi mnie w konia[emoji14]narazie czekam spokojnie do środy lub czwartku[emoji14]a raczej nie spokojnie :D

Aleksandrax - również poprzedni cykl trwał u mnie krócej niż zwykle , dlatego chcialam sprawdzić co i jak w tym cyklu[emoji14]chyba wróciło wszystko do normy[emoji14]ZOBACZYMY [emoji41]


Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry