reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Co do objawów poowulacyjnych, to mnie bolały jajniki raz lewy, raz prawy i parę razy w ciągu dnia zrobiło mi się bardzo gorąco, jakbym miała uderzenia gorąca aż koleżanka z pracy powiedziała że cała czerwona na buzi jestem :-)
Co do miłości drugiego dziecka, kiedyś też miałam takie obawy że tak bardzo kocham mojego synka że nie wiem czy drugiego maluszka też tak samo pokocham,ale myślę że nie będzie z tym problemu, my mamy mamy swój matczyny zmysł
A ja pobiegłam na betę ale wyniki dopiero jutro wieczorem, przynajmniej będę pewna na 100%
Lux, najważniejsze że się dobrze czujesz, dwa dni różnicy nie zrobi a będziesz z czystym sumieniem spać do południa :-) hihu

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny które maja juz przynajmniej jedno dziecko, mam pytanie. Czy mącie czasami takie.mysli ze boicie sie jak to bedzie jak bedzie drugie? Czy będziecie je tak samo kochać? Ja moja córkę kocham nad życie, jest dla mnie najważniejsza. Boje się ze drugiego dziecka tak nie pokocham. Chociaż nie wiem czy to możliwe bo podobno milosc sie mnozy:) boje się ze to drugie dziecko będzie poszkodowane. Chce kochać tak samo ale boje się ze tak nie będzie i będę je krzywdzila...
Myślę, że Ci to nie grozi. Miłość rodzi się sama. Mój mąż ma takie obawy. Ja nie, przecież bardzo chcemy tych dzieci. Będziemy je nosić pod sercem, czuć ruchy, wszystko przyjdzie samo[emoji5]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oj tak, kocha się tak samo! drugie dziecko jest cudowne :) Inaczej się to wszystko przeżywa, bo nie jest to pierwsza ciąża, już nie jesteśmy laikami w tym temacie. Jest to takie wszystko dojrzałe i przemyślane, jest łatwiej :) Tak było w moim przypadku :) Ciekawa jestem jak jest przy trzecim, to musi być coś heheh
 
Dzieki za odpowiedzi:) Anulka ostatnio myślałam i tym co napisalas. O tym ze moja córka moze czuć sie pokrzywdzona. Obiecalam sobie ze nigdy przenigdy nie dopuszczę do takiej sytuacji ze bedzie sie czula samotna czy opuszczona. Będę się starała poświęcać tyle samo uwagi moim dzieciom. Bardzo chce miec to drugie dziecko wiec moze ta milosc juz sie rodzi i bedzie tak samo silna jak do córeczki... Poza tym to kiedys nie wyobrazalam sobie ze tak można kochać dziecko... Ze aż tak.
 
Dzieki za odpowiedzi:) Anulka ostatnio myślałam i tym co napisalas. O tym ze moja córka moze czuć sie pokrzywdzona. Obiecalam sobie ze nigdy przenigdy nie dopuszczę do takiej sytuacji ze bedzie sie czula samotna czy opuszczona. Będę się starała poświęcać tyle samo uwagi moim dzieciom. Bardzo chce miec to drugie dziecko wiec moze ta milosc juz sie rodzi i bedzie tak samo silna jak do córeczki... Poza tym to kiedys nie wyobrazalam sobie ze tak można kochać dziecko... Ze aż tak.

:) kurczę, aż ciepło sie robi na sercu jak czytam ze ta miłość do dziecka jest tak ogromna ze sie człowiek tego nawet nie spodziewa.. Mam nadzieje ze bede mogła sie juz niedługo o tym przekonać.
 
Dziewczyny które maja juz przynajmniej jedno dziecko, mam pytanie. Czy mącie czasami takie.mysli ze boicie sie jak to bedzie jak bedzie drugie? Czy będziecie je tak samo kochać? Ja moja córkę kocham nad życie, jest dla mnie najważniejsza. Boje się ze drugiego dziecka tak nie pokocham. Chociaż nie wiem czy to możliwe bo podobno milosc sie mnozy:) boje się ze to drugie dziecko będzie poszkodowane. Chce kochać tak samo ale boje się ze tak nie będzie i będę je krzywdzila...
Ja bardzo chcę zajść w ciążę ale właśnie często mam takie myśli ze może dlatego nie udaje mi się zajsc bo to znak z góry. Ze nie będę w stanie tak samo mocno pokochać tego drugiego dziecka. Ale to chyba normalne. Kuzynka tez miała obawy przez całą 2 ciąże a jak tylko się dziecko pojawiło wszystkie obawy zniknęły.
 
Madzia, coś ty, co to za głupoty pleciesz, ba pewno zajdziesz i na pewno pokochasz maluszka już od pierwszego momentu, gdy się o nim dowiesz,to jest tak naturalne jak to ze codziennie wstaje słońce [emoji295]


Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Miłość do pierwszego dziecka jest bardzo silna,- a co za tym idzie i strach o to dziecko jest jeszcze większy. Każdy z Nas nawet wśród znajomych ma kogoś kto czuł się trochę ''na bocznym'' torze. Mój brat twierdzi, że to mnie rodzice bardziej kochali (byłam drugim dzieckiem). Ja odwrotnie :) Ciężko znaleźć złoty środek w rodzicielstwie ..bo i tak każde z dzieci będzie uważało potem inaczej ;) Jak dorośnie ..
 
Powiem Wam dziewczyny że ja bardzo chciałam pierwszego dziecka, ale gdy się urodziła musiałam nauczyć się ją kochać. Nie wiem, może hormony szalały...ale taka prawdziwa miłość przyszła potem. Czułam się wtedy okropnie, jak wygodna matka. Teraz dałabym się pokroić za moją królewne :-D

A ja właśnie dostałam @....strasznie wczas, ale może to dobrze, szybciej następne roboty :-D

Bertha Kochana zmień mnie w tabelce. Następna @ 26.09, 3cs

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mam burze hormonalną .. Jak rano byłam w znakomitym humorze , nawet po tym negatywie bo wiem ze to mogło byc za wcześnie , tak teraz mam totalny dołek . Koleżanka mnie pociesza , a ja wale smętami.. Ehh porażka .
Widziałam za to , że u ciebie już dużo lepiej :) pisałyśmy Ci że bedzie dobrze i nie warto sie tyle stresować :D teraz to tylko będziecie rosnąć w oczach :)

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez mam burzę hormonalną i byłam pewna, że idzie @ bo humor aż brak słów. ☺
 
Do góry