Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Jutro zrobię test gdzieś koło 9 rano. Niestety w tej chwili nie mam w domu. Jutro już 14dpo także nawet nie z porannego powinna być mocniejsza.??!Izabela u mnie też objawów brak oprócz bolacych piersi czasami brzuch poboli jak na @. To za szybko na inne objawy. Trzymam kciuki żeby jutro druga kreseczka była bardziej widoczna.
![]()
To najlepiej kupić tej samej firmy co ostatnio? Myślałam kupić clearblue o czułości 25. Ten z plusikiem. Bo ten co ostatnio kupowałam o czułości 10 to sklep dopiero od 9,także niewiem czy tyle wytrzymam. Hehe a apteka od 8.Tak powinna byc troszke mocniejsza, dobrze że nie masz go teraz [emoji5] jutro będzie widać większą różnicę pomiędzy kreseczkami.
![]()
W takim razie postaram się kupić ten sam.Wydaje mi się ze najlepiej kupić taki sam żeby mieć porównanie dobre.
![]()
Czekamy na fote o poranku!!W takim razie postaram się kupić ten sam.
Magda trzymam kciuki aby tak było ... ;-)Ale tylko trochę przede mną :-) Mam nadzieję, ze jutro mój lekarz nie potwierdzi diagnozy z piątku i będę mogła dalej walczyć.