reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

lili91 - Jeśli do poniedziałku nie pojawi się okres, to beta hcg w poniedziałek. Gdyby mi wypadło tak, że nie dam rady, to zrobię chociaż apteczny. Także trzymajmy kciuki za siebie nawzajem! Od stycznia albo dłużej (nie pamiętam jak wcześniej, nie mam w appce, bo wymieniałam telefon) mam regularny cykl 28-31 dni, więc wiem, że w poniedziałek to już będzie na 100% po terminie; taki 10dniowy poślizg to musiało być dla Ciebie ciężkie przeżycie, ja bym chyba już miała ciążę urojoną. :p
U mnie ten problem ze za granica jestem i tylko sikany test poki co dostepny bo boje sie ze ciezko by mi sie bylo dogadac o co mi chodzi a nie chce nikogo w to wciagac. No w zeszlym miesiacu to wiadomo stresik byl bo jeszcze tak nie do konca bylismy zdecydowani na dzidzie ale juz sie nakrecilam dopoki testu nie zrobilam i wyszedl negatyw, to wtedy odpuscilam i cierpliwie czekalam. Teraz jak sie zdecydowalismy to nawet juz Moj chodzi i mowi ze fajnie jak nie dostane i wgl. Wiec zostalo czekac czy przyjdzie czy nie. A Ty kiedy bd testowac?
 
reklama
No miałam na myśli, że ja idę robić beta hcg w poniedziałek :) Chyba że wcześniej dostanę miesiączkę. Także testujemy w ten sam dzień - ale emocje ;D
 
Ja za to chyba zatestuję jutro, jak @ nie przylezie. No kusi ten test, leży i sie na mnie patrzy :D bo do poniedzialku to ja na bank nie wytrzymam. :D mam nadzieje ze nic mnie z rana jednak nie zaskoczy ;) Trzymam kciuki za pozytywy i wysokie bety! &&&&
 
Ja za to chyba zatestuję jutro, jak @ nie przylezie. No kusi ten test, leży i sie na mnie patrzy :D bo do poniedzialku to ja na bank nie wytrzymam. :D mam nadzieje ze nic mnie z rana jednak nie zaskoczy ;) Trzymam kciuki za pozytywy i wysokie bety! &&&&
Nie martw sie ja jak mam jakis poslizg to sb awaryjnie kupuje test z mysla za kilka dzni zrobie a konczy sie tym ze albo rb zaraz po przyjezdzie ze sklepu badz zaraz rano dnia nastepnego hihihi
 
reklama
Do góry