reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Zobacz załącznik 779324 dzisiaj robiłam ale z drugich siuskow. moje oczy widzą cień. A jak wasze?? dzisiaj 27dc i 12dpo.
Widze cien!!! :) oby tym razem było dobrze!!

Moja@robi mnie w karola wczoraj się pojawiło plamienie a dziś nic:szok: czekam z utęsknieniem aż się rozkręci i lecimy ze starankami
Podejrzane.. na pewno nie ciąża?

Zapisałam się na poniedziałek dopiero.. nie znalazłam innego wyjścia. Wezmę może furaginum to coś pomoże. Wydaje mi się, że te plamienia są z pochwy a nie z cewki, ale mogę się mylić.
Furaginum to najlepszy pomysł. 3x dziennie razem z wit c. Z tego co opisujesz, to masz zapalenie pęcherza.

nie, bardziej sie bolu boje juz po :) samego porodu nie, wszedl to musi wyjsc no nie? :D
Haha, szkoda tylko ze wychodzenie nie jest tak przyjemne jak wchodzenie ;)

Nie no, rok po roku też bym nie chciała, ale 3-4 lata różnicy byłoby ok :-)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja bym chciała rok po roku, max 2 lata różnicy.
Takze starać sie zaczniemy od razu, natomiast znając basze tempo zachodzenia, rok lub 2 będziemy sie starać wiec i tak planu nie zrealizuje, bo przeciez jeszcze karmić bede to zabim wróci płodność to minie. Ale na razie skupmy sie na pierwszym bejbiku a potem bede sie martwić o drugie ;)

Ale zbieżność :D

U mnie miało być 2 i pół roznicy, ale nie wyszło, jak teraz będzie ok, to będzie 3 lata. Mam nadzieję że wystarczy, bo między mną i siostra było 3,5 roku i nie dogadywalysmy się w dzieciństwie :/
A wydaje mi się ze im później to też ciężej by mi było wrócić znów do pieluch itp[emoji14]A wy jakie macie roznice wieku z rodzeństwem i czy się dogadywaliscie?

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja z bratem rocznikowo 1 rok różnicy ale w miesiącach to rok i 9 miesięcy (on starszy). Bawiliśmy sie bardzo dużo razem, biliśmy sie i kłóciliśmy, w wieku dorastania niezbyt sie trzymaliśmy razem, a jak dorośliśmy to bardzo dobrze sie dogadujemy i stoimy za sobą murem.


Trzymam mocno kciuki:) ja bylam w 10 tyg, czyli juz coraz lepiej powinno byc.. Ale 1,5 tyg juz nie zylo.. W 8 tyg przestalo bic serce.
:( tulę

Slub za 3 miesiace i dlatego taka zagwozdka, bo z jednej strony to juz nie dlugo i mozna by poczekac a z drugiej strony jak ciagle widze ze komus sie dziecko urodzilo to az mnie sciska za serce ze ja tez juz bym chciala miec dziecko. Po prostu od jakiegos czasu moj instynkt macierzynski jakos podwojnie daje znac o sobie:) juz nawet mam ulozony plan gdzie by stalo lozeczko a gdzie wozek i wgl jazdy po calosci. Ale jak sie z reguly nakrece to @ przychodzi i dupa zbita :tak:
Ja rok temu zaszłam w ciąże wlasnie 3 miesiące przed swoim ślubem. Byliśmy oboje mega szczęśliwi :) dzidzio ważniejsze niz szaleństwa i alkohol na ślubie :)
Niestety 5 dni przed ślubem miałam łyżeczkowanie bo serduszko stanęło, ale dzieci ślubowi stanęłam szybko na nogi i nie myślałam o bólu.

Nie martw sie ja jak mam jakis poslizg to sb awaryjnie kupuje test z mysla za kilka dzni zrobie a konczy sie tym ze albo rb zaraz po przyjezdzie ze sklepu badz zaraz rano dnia nastepnego hihihi
Musisz zmienic strategie i kupować wlasnie 5-10 testów i przestać sie oszukiwać. Tak jak ja :)

Laidies zagadka .... kiedy była owu?
Zobacz załącznik 779379

Napisane na SM-G7105 w aplikacji Forum BabyBoom

Wg mnie 14dc pozytyw wiec od tego testu 24-36h po była owu.


Ja dochodzę do siebie po laparoskopii. Torbiel wyluszczona, jajnik uratowany i co najlepsze - wodniaka nie było! :) wiec mam oba jajowody, oba drożne! :)
 
A ja się czuję kijowo. Niedobrze mi mam uczucie pelnosci w żołądku a jednocześnie jestem głodna. Piersi pobolewaja i Ćmi w podbrzuszu. Do okresu jeszcze daleko. Ehhh te hormony :/

km5sio4pghry649q.png
 
Widze cien!!! :) oby tym razem było dobrze!!


Podejrzane.. na pewno nie ciąża?


Furaginum to najlepszy pomysł. 3x dziennie razem z wit c. Z tego co opisujesz, to masz zapalenie pęcherza.


Haha, szkoda tylko ze wychodzenie nie jest tak przyjemne jak wchodzenie ;)


Ja bym chciała rok po roku, max 2 lata różnicy.
Takze starać sie zaczniemy od razu, natomiast znając basze tempo zachodzenia, rok lub 2 będziemy sie starać wiec i tak planu nie zrealizuje, bo przeciez jeszcze karmić bede to zabim wróci płodność to minie. Ale na razie skupmy sie na pierwszym bejbiku a potem bede sie martwić o drugie ;)


Ja z bratem rocznikowo 1 rok różnicy ale w miesiącach to rok i 9 miesięcy (on starszy). Bawiliśmy sie bardzo dużo razem, biliśmy sie i kłóciliśmy, w wieku dorastania niezbyt sie trzymaliśmy razem, a jak dorośliśmy to bardzo dobrze sie dogadujemy i stoimy za sobą murem.



:( tulę


Ja rok temu zaszłam w ciąże wlasnie 3 miesiące przed swoim ślubem. Byliśmy oboje mega szczęśliwi :) dzidzio ważniejsze niz szaleństwa i alkohol na ślubie :)
Niestety 5 dni przed ślubem miałam łyżeczkowanie bo serduszko stanęło, ale dzieci ślubowi stanęłam szybko na nogi i nie myślałam o bólu.


Musisz zmienic strategie i kupować wlasnie 5-10 testów i przestać sie oszukiwać. Tak jak ja :)



Wg mnie 14dc pozytyw wiec od tego testu 24-36h po była owu.


Ja dochodzę do siebie po laparoskopii. Torbiel wyluszczona, jajnik uratowany i co najlepsze - wodniaka nie było! :) wiec mam oba jajowody, oba drożne! :)
Bardzo bym chciała aby tym razem było wszystko dobrze.
 
Widze cien!!! :) oby tym razem było dobrze!!


Podejrzane.. na pewno nie ciąża?


Furaginum to najlepszy pomysł. 3x dziennie razem z wit c. Z tego co opisujesz, to masz zapalenie pęcherza.


Haha, szkoda tylko ze wychodzenie nie jest tak przyjemne jak wchodzenie ;)


Ja bym chciała rok po roku, max 2 lata różnicy.
Takze starać sie zaczniemy od razu, natomiast znając basze tempo zachodzenia, rok lub 2 będziemy sie starać wiec i tak planu nie zrealizuje, bo przeciez jeszcze karmić bede to zabim wróci płodność to minie. Ale na razie skupmy sie na pierwszym bejbiku a potem bede sie martwić o drugie ;)


Ja z bratem rocznikowo 1 rok różnicy ale w miesiącach to rok i 9 miesięcy (on starszy). Bawiliśmy sie bardzo dużo razem, biliśmy sie i kłóciliśmy, w wieku dorastania niezbyt sie trzymaliśmy razem, a jak dorośliśmy to bardzo dobrze sie dogadujemy i stoimy za sobą murem.



:( tulę


Ja rok temu zaszłam w ciąże wlasnie 3 miesiące przed swoim ślubem. Byliśmy oboje mega szczęśliwi :) dzidzio ważniejsze niz szaleństwa i alkohol na ślubie :)
Niestety 5 dni przed ślubem miałam łyżeczkowanie bo serduszko stanęło, ale dzieci ślubowi stanęłam szybko na nogi i nie myślałam o bólu.


Musisz zmienic strategie i kupować wlasnie 5-10 testów i przestać sie oszukiwać. Tak jak ja :)



Wg mnie 14dc pozytyw wiec od tego testu 24-36h po była owu.


Ja dochodzę do siebie po laparoskopii. Torbiel wyluszczona, jajnik uratowany i co najlepsze - wodniaka nie było! :) wiec mam oba jajowody, oba drożne! :)
Bertha cudowne wieści !!! [emoji1]
Zatem teraz tylko POWODZENIA!!!! aby się jak najszybciej udało [emoji6]

Sent from my SM-G7105 using Forum BabyBoom mobile app
 
A ja siedzę sobie w domu i czytam was bo dalysxie czadu z postami ;-) mam przymusowe 3dni wolnego - miałam dzis wypadek w pracy i kolano rozwalone ehh ;-(
Dzis moj jajnik zaczyna ponoloewac - 11dc - wiec pewnie niedługo Bedzie owu. Trzeba zacząć działać ;-)
Bertha trzymam kciuki !!

Nimiti - a Ty jak tam?? Owu sie zbliża ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A gdzie nasza Siwa....jak tam owulka była ? Testujemy w tym cyklu razem ? [emoji4]

Sent from my SM-G7105 using Forum BabyBoom mobile app
Jestem jestem Kochana. Melduje się na posterunku [emoji4] ja już chyba po owu. Chyba, bo w tym cyklu nie robiłam testów i tylko na podstawie obserwacji mogę powiedzieć że owulka była w 14 dc bo jajnior mnie bolał bardzo i sluz był prawidłowy. Staranka były w 9,10,11,13,14 dc. Dziś 16dc i profilaktycznie też się poprzytulamy [emoji4] także myślę Emsi że będziemy testować razem.

Co do mojej nieobecności... ja cały czas jestem i codziennie czytam bo inaczej już dawno bym została za Wami w tyle[emoji16] tylko jakoś weny na pisanie brak. Pozdrawiam serdecznie i witam nowe staraczki.
Bertha super wieści. Wracaj do zdrowia i dzialajcie.
Izunia trzymam kciuki. Widziałam (orła ) cień [emoji1][emoji1]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry