reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Witajcie kobietki
Bulbasek nie łam się któryś cykl musi nam się trafić :wink:
Morela_87 trzymam &&& oby to było to ;)
JA od dziś zaczynam starania to mój 6 dc M już nie może się doczekać,on jest jakiś niewyżyty cały m-c by się starał :D
Na dobrą sprawę chociaż on wierzy , że się uda :)
W tym m-Cu bez szaleństw jak ma być to będzie , spokojnie bez nakręcania :happy:
Ściskam mocno
Ewelinka to zaczynamy
 
reklama
Kotek 87 mam tak wszystkie, ten czas się wtedy wlecze jak żółw :laugh2: w zeszłym m-Cu świrowałam już tkwiąc w przekonaniu, że się udało :laugh2:
 
Hej[emoji1] ja dziś biedniejsza o 170 zł...porobiłam badania ech [emoji10]

Aleksandrax gratulacje wpadaj do czerwcowek, bo Ty jeszcze czerwcówka nie?



7v8rikgnfeynrbw6.png
Tak, ale czekałam na serduszko żeby nie zapeszac, pewnie dziś albo jutro się pojawie.

Hajmal Izabela powtarzalyscie bete?

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Tak was czytam i czytam i czytam i nadrobić was po 4 dniach to istna masakra.

Pisałam wam o moim poronieniu w lipcu. Staramy się z mężem o 2 dziecko już dosyć długo, sama już straciłam rachubę. Przerabiania testy owulacyjne z allegro i jakoś słabo szło więc teraz przyszalałam i kupiłam clearblue digital testy owulacyjne. Czy któraś z was może używała?

Cykle mam dosyć długie ok 32 - 33 dni. I teraz tak od 18 dc test pokazuje mi migajaca buzka co oznacza dni płodne. Dzisiaj mam już 23 dc i nadal migajaca buzka. Już zgubiłem i sama nie wiem czy to możliwe? @ powinnam mieć 6 listopada więc jeszcze trochę. Jajniki mnie kłócą na zmianę co jakiś czas... z M przytulanki były od czwartku 16 dc do 19 dn. Tempie nie mierze bo systematyczna nie jestem:/
Od poprzedniego cyklu biorę inofem. Nie wiem czy któraś z was może brała przy pco i którejś pomógł?

A tak poza tym to chciałabym do was dołączyć ;-)
 
reklama
Do góry