reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Znam to nawet nie wiek który dc mam bo nie mam po co liczyć skoro bobosexow niet [emoji52]

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Ech [emoji36] ja to jeszcze bardziej denerwuje się, bo obiecał że mnie będzie bzykac ostro do owu przynajmniej [emoji1] no ale najwidoczniej mu się odechcialo... Już nie wspomnę ze moja samoocena leży pod metrem mułu [emoji30]

m7a4xuun7rn9jc7g.png
 
reklama
Juz po ale generalnie masakra tak na sile... No ale czego sie nie robi .
Ja mierzę temp rano o 6:30 termometrem owulacyjnym z 2 miejscami po przecinku.

Na sile to chyba rzeczywiscie nic przyjemnego[emoji17]
Ale pamietam siebie dziesiec lat temu, mloda I zdrowa a tu jeden drugi trzeci cykl nic, to tez zaczynalo sie robic nerwowo.

Musze sobie na necie poszukac takich termometrow [emoji848]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie wszystko się zgadza :)
Dzisiaj mam 5 dzień cyklu. Okres się już praktycznie skończył i będziemy działać :p
Tylko nie bardzo wiemy jaką taktykę obrać :p
W sobotę idę na podglądanie pęcherzyka do gina :)
 
Cześć, wracam do was, złapałam trochę czasu. Nie piszę ale czytam cały czas [emoji1]
Bertha, trzymam mocno kciuki! Padniemy tutaj wszystkie zanim zatestujesz [emoji16]
Paraplu, molestuj samca ile sie da, krechy ładne [emoji1]

A ja mam doła... Dzisiaj chyba owu, chociaż wszystkie apki mówią że dopiero w piątek. No ale zalalo mnie śluzem, chcica pierońska. Nawet sny erotyczne mi się trafiły [emoji23] a B ma wszystko gdzieś, na początku cyklu już o tym gadalismy i wydawało mi się ze będzie ok. Mówię mu od tygodnia ze bzykac ni się chce, tu się przytule, coś tam zrobię... 14dc, a seks był tylko w 6, jak tak to ma wyglądać to ja dziekuje... Aż się popłakałam w łazience z tego wszystkiego... Chyba nie będzie prezentu pod choinkę, nie mam zamiaru nikogo zmuszać. Trudno no. Ale tak podle nie czułam się nawet po zobaczeniu 1 krechy, co za wieczór... [emoji30] [emoji30] [emoji22]

Witam nowe staraczki, widzę ze nas coraz więcej, oby to zwiastowalo wysyp pozytywów [emoji2]
Chciałabym każdej odpisać, ale nie mam takich supermocy [emoji16]
Ale myślę o was cały czas i trzymam kciuki mocno! Dajcie jakieś 2 kreski na pocieszenie [emoji16] [emoji7]

m7a4xuun7rn9jc7g.png
Skąd ja to znam. Mówię dziś do mojego mezusia ze chyba przegapilismy owu, bo wydaje mi się ze była wczoraj. A on mi na to ze w takim razie idzie spać jak i tak już po ptakach. No szlag mnie trafi. Powiedziałam chyba, a nawet jeśli to może by coś się wyklulo. Tylko po co jak można się wyspać. Oczywiście unioslam się honorem i tez poszłam się położyć nie wspominając nic o boboseksach. Teraz jestem zła. Kolejny cykl w plecy.

1usavcqgt1dml95x.png
 
reklama
Skąd ja to znam. Mówię dziś do mojego mezusia ze chyba przegapilismy owu, bo wydaje mi się ze była wczoraj. A on mi na to ze w takim razie idzie spać jak i tak już po ptakach. No szlag mnie trafi. Powiedziałam chyba, a nawet jeśli to może by coś się wyklulo. Tylko po co jak można się wyspać. Oczywiście unioslam się honorem i tez poszłam się położyć nie wspominając nic o boboseksach. Teraz jestem zła. Kolejny cykl w plecy.

1usavcqgt1dml95x.png
No i masz... Ja nie wiem co się dzieje z tymi chlopami, coś im chyba w mozgach nie bangla. Swoją drogą, ja bym chyba walnęła w łeb po takim tekście, zero wyczucia mają te nasze samce... Mój próbuje się przytulać, ale ja łaski nie potrzebuję, sam z siebie nic nie zrobi. Więc właśnie siedzę na podłodze w łazience i becze... Bo w sumie po tej naszej rozmowie po mojej @ miałam straszną nadzieję na ten cykl. W sensie ze wierzyłam że naprawdę może się udać... A tu wyszło jak wyszło, porażka na całej linii... Tyle dobrego ze lutealna nie będzie się dluzyc w nieskończoność... Trochę poemat, ale musiałam się wygadać, chyba bym eksplodowala... [emoji30] [emoji30]

m7a4xuun7rn9jc7g.png
 
Do góry