reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Nie wiem jak u facetow,
Ja przed pierwsza ciaza juz bylam na lekach 4 lata I nie mialam wiekszych problemow. Urodzilam corke w 2007 I od 08 jestem znow nieprzerwanie na lekach czyli bedzie juz z 8lat. Jak bedzie teraz to sie okaze, to mom 1cs.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Też mam córkę z 2007 roku :-) Tylko że staram się 40 cykl. A ile masz lat?
 
Dziewczynki tak duzo smutaskow ostatnio :(

Moze troszke rozjasnimy ten czas przedswiateczny i powysylamy troszke pozytywnej swiatecznej energii? Przy okazji pocelebrujemy troszke umierajaca tradycje wysylania kartek swiatecznych?
Moze jestescie chetne aby sobie powysylac kartki na Swieta? Zrobilbabym z chetnymi losowanie i polaczyla w pary. Juz prywatnie wymiana adresow i wyslanie kartki z cieplymi zyczeniami o spelnienie marzen.
Na innym forum robilismy tak w tamtym roku i w tym rowniez tak robimy.

Chetne?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Chętna :)
 
no wlasnie ja czytalam, ze skurcze pojda z krzyza wtedy a to podobno taki bol, ze osram sie na tej porodowce :szok:

Lux ja miałam to samo, niestety przy porodzie masakra, ale nie ma co się nakręcac, bierzesz znieczulenie?? Ja nie miałam, wiec źle wspominam. Podobno bóle krzyżowe są genetyczne. Jak mama miała przy porodzie to córka będzie miała podobnie.
 
A jaki powinien być wynik estradiolu?
Poziom estradiolu:

u kobiet zmienia się odpowiednio w zależności od fazy cyklu:

  • faza folikularna: 84–970 pg/ml (0,3–3,5 nmol/l),
  • owulacja: 13–330 pg/ml (0,48–1,17 nmol/l),
  • faza lutealna: 73–200 pg/ml (0,26–0,73 nmol/l),
  • menopauza: 11,2-42 pg/ml (0,04–0,15 nmol/l),

U mnie to nawet w normach dla menopauzy się nie mieści bo zamiast 11,2 mam 2
 
reklama
Poziom estradiolu:

u kobiet zmienia się odpowiednio w zależności od fazy cyklu:

  • faza folikularna: 84–970 pg/ml (0,3–3,5 nmol/l),
  • owulacja: 13–330 pg/ml (0,48–1,17 nmol/l),
  • faza lutealna: 73–200 pg/ml (0,26–0,73 nmol/l),
  • menopauza: 11,2-42 pg/ml (0,04–0,15 nmol/l),

U mnie to nawet w normach dla menopauzy się nie mieści bo zamiast 11,2 mam 2
Ja w 28 dc miałam ponad 400... Gubię się w tym wszystkim :p
 
Do góry