reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Witajcie w Nowym Roku. Najlepsze życzenia powodzenia w staraniach, zdrowia, pomyślności i oby Nowy Rok był lepszy niż stary.
Lux, mam nadzieję, że Twój czas już nadszedł i cieszysz się już obecnością swojego synka. A jak jeszcze nie to nadal trzymam kciuki - na wszelki wypadek...

U mnie pięknie się nowy rok zaczął 4 rano i z synem na pogotowiu wylądowałam bo się dusił. Okazało się ze ma zapalenie krtani.

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
Nimitii, no to miałaś atrakcje sylwestrowe zapewnione... Mam nadzieję, że już jest lepiej.
Ja też jako dziecko często chorowałam na zapalenie krtani... niestety to często oznacza dziecko alergiczne. Nie wiem dokładnie jaki jest związek, ale wiem, że zapalenie krtani w jakiś sposób jest powiązane z alergiami i często bardzo obciąża organizm... Szukajcie przyczyny bo to bardzo niebezpieczna choroba.. Ściskam i życzę synkowi zdrówka.
 
Witam się w Nowym Roku :-)

Ja położyłam młodego spać jakoś przed 1 i sama zasnęłam, a że nikt mnie nie obudził, to przynajmniej się wyspałam :-)

qdkkx1hpzei65q7s.png
 
Szczęśliwego nowego roku kobietki!!!! Samych spełniających się marzeń w tym roku!:):):)

Ja nowy rok zaczęłam z problemem. Frustracja już sięga zenitu. I chyba ja odpadamam w tym cyklu. :(
 
reklama
Dziewczyny w tym nowyn roku życzę Wam wszystkiego co najlepsze, spełnienia marzeń w szczególności tego jednego najpiekniejszego <3
U mnie wczoraj test negatywny więc opilam rozpoczęcie nowego roku. @ dalej nie ma :( a cycki bardziej bolą niż wczoraj. Juz nie wiem o co chodzi..
 
Do góry