reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Termin tak ale jak czytalam to wyglad i ilosc sie nie zgadza :(
Tego u mnie bylo calkiem sporo i nie krew a brazowe cos.
No juz mam wkretke, ze to problem z faza lutealna, hormonami, c*ujami mujaimi i dzikimi wezami.
No wiedzialam zeby nie czytac o tym w necie a jednak samej siebie nie poslucham.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nie czytaj! Zablokuj te strony tylko nie forum [emoji57]

Napisane na HTC Desire 310 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A my w lutym na Słowację jedziemy, do lutego to juz bym chciała byc w ciąży :-) heheheh po drodze na Śląsk do rodziców i heja w drogę :-)
 
No to przybij piątkę. Ja również mam urodziny 14 października. Który rocznik? Bo ja 82.

Tak w ogóle to mam ciekawą sytuację....
Dosłownie wczoraj siedzę sobie w pracy i nagle czuję coś, czego nie czułam od prawie 3 lat i coś, czego nie da się pomylić z niczym innym. Takie charaktersytyczne mrowienie w obu piersiach jak podczas karmienia piersią... Poszłam do WC, ścisnęłam a tam mikro przezroczysta kropelka. Normalnie mnie zmroziło. Cholerka mam 24 dzień cyklu, Okres ma przyjść pojutrze w piątek. Teraz na dwoje babka wróżyła:
- albo mi świruje prolaktyna i czas do endokrynologa
- albo jestem w ciąży?
Dodam że nigdy wcześniej czegoś takiego nie miałam. Nawet gdy przed pierwszą ciążą miałam wysoką PRL i brałam na to Bromergon. Nigdy nie miałam takiego odczucia nawet w ciąży. Pokarmu dostałam dopiero na 3 dzien po cc.
Dzisiaj nadal mnie te cycki mrowią i mam ogromny mętlik w glowie. Z jednej strony super a z drugiej ogarnęło mnie przerażenie hehe. To są zupełnie inne starania niż o pierwsze dzieciątko.
Testy mam w domu, pewnie jutro zrobię.

Co do płci to ja zawsze po cichu marzyłam o córeczce. Mam cudownego synka, któremu przydałaby się siostra, ale wiadomo - najważniejsze na świecie jest zdrowie!
Ja rocznik 89. Mój mąż jest rocznik 82. :)

Na test jeszcze za wcześnie u Ciebie. poczekaj cierpliwie kilka dni i testuj. . :) O pierwsze dziecko się starasz?
 
Ja jechałam autokarem do Czarnogóry, wiadomo, nie w.ciąży, ale mój narzekał że go nogli bolabo za długy, a ja na 24h, 20 przespałaam- jak to ja :D

Spark, mnie przeraza sama podróż z 3 latkiem.. jak byliśmy w Chorwacji i miał 2 latka to nawet ok chociaż ostatnie 2h to jyz strasznie marudził.. Jak się zdecydujemy to musimy chyba gdzieś pomiędzy wykupić nocleg


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry