reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Ja już po pobraniu wymazu, ale dziewczyny...
Powiem Wam k*rwa, że takiego fotela to ja nigdy nie widziałam. Rozumiem, że nie wszyscy muszą mieć fotel bmw jak moja ginka ale chociaż minimalnie z naszego wieku! A tam był fotel że średniowiecza! Druciane koła, w które wkładasz pięty, a wbijaja się tak, że mała bania. Będę miała traume [emoji13]
Spark czy Ty miałaś jakieś objawy tej bakterii, Czy to bezobjawowo przebiega?

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@basia89 zapomniałam, że Wy z dzieckiem... :)

@Paraplu tylko, że ja tak naprawdę myślę! :D
No ale mi to nie przyszlo do glowy, ze to moze byc mieszanka! Chyba przemaluje sie na pusty blond [emoji23]
Dlatego podziekowalam za pocieszenie bo to dalo mi nadzieje :)

Popieram Spark, mysle, ze to resztki żołnierzykow wraz z plamieniem implantacvyjnym!! :):) bedzie sie dzialo!!
Oby oby [emoji1377][emoji1377][emoji1377][emoji1377][emoji1377]




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
6t2d :) Jeszcze młodziak ta ciąża ... aż się boję myśleć ..
A z brzuchem to prawda, bo powłoki brzuszne są już poluzowane :) Łatwiej się wypełniają :)
Kurde, to ja się boję co u mnie będzie, w poprzedniej ciąży miałam małą piłeczkę, a teraz to chyba będzie duży balon :p

qdkkx1hpzei65q7s.png
 
Ja już po pobraniu wymazu, ale dziewczyny...
Powiem Wam k*rwa, że takiego fotela to ja nigdy nie widziałam. Rozumiem, że nie wszyscy muszą mieć fotel bmw jak moja ginka ale chociaż minimalnie z naszego wieku! A tam był fotel że średniowiecza! Druciane koła, w które wkładasz pięty, a wbijaja się tak, że mała bania. Będę miała traume [emoji13]
Spark czy Ty miałaś jakieś objawy tej bakterii, Czy to bezobjawowo przebiega?

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie zupełnie bezobjawowo, zero swedzenia, pieczenia, bólu, uplawow, nic... zupełnie nic! I dwa miesiące temu robilam wymaz i też nic nie wyszło, dlatego się zdziwilam...
 
U mnie zupełnie bezobjawowo, zero swedzenia, pieczenia, bólu, uplawow, nic... zupełnie nic! I dwa miesiące temu robilam wymaz i też nic nie wyszło, dlatego się zdziwilam...
Tak też myślałam, kurde trochę się boję o te wyniki no ale cóż, co ma być to będzie. Teraz wyskakuje na tydzień z Polandu więc tym bardziej będę się zadreczac cóż tam się wyhodowalo.
Mówił Ci lekarz ile będzie trwało leczenie? Pewnie pisałaś o tym, ale mi umknęło

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja już po pobraniu wymazu, ale dziewczyny...
Powiem Wam k*rwa, że takiego fotela to ja nigdy nie widziałam. Rozumiem, że nie wszyscy muszą mieć fotel bmw jak moja ginka ale chociaż minimalnie z naszego wieku! A tam był fotel że średniowiecza! Druciane koła, w które wkładasz pięty, a wbijaja się tak, że mała bania. Będę miała traume [emoji13]
Spark czy Ty miałaś jakieś objawy tej bakterii, Czy to bezobjawowo przebiega?

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
O Boże w życiu takiego nie widziałam[emoji57]

Napisane na HTC Desire 310 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie zupełnie bezobjawowo, zero swedzenia, pieczenia, bólu, uplawow, nic... zupełnie nic! I dwa miesiące temu robilam wymaz i też nic nie wyszło, dlatego się zdziwilam...

Spark nie nie mialam objawow grzybicy, pewnego dnia zaczelo mnie swedziec wejscie do pochwy a dzien pozniej gin stwierdzil bardzo zaawansowana grzybice. Nie uwierzyl mi, ze raptem dzien wczesniej dostalam pierwszych objawow, myslal, ze bujalam sie z objawami przynajmniej tydzien. A ja serio jak tylko mnie kuciamba zaczyna swedziec to lece do gina jak strzala :)
Jak widac, nie zawsze organizm daje szybko znac, ze cos jest nie tak.

PS. papier caly dzien zabarwiony jasnobrazowa wydzielina.

Daje mi to nadzieje, ze zagniezdzenie i jednoczesnie juz widze jak przez ta rozbudzona nadzieje bede ryczec w poduszke jesli przyjdzie @.

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Spark nie nie mialam objawow grzybicy, pewnego dnia zaczelo mnie swedziec wejscie do pochwy a dzien pozniej gin stwierdzil bardzo zaawansowana grzybice. Nie uwierzyl mi, ze raptem dzien wczesniej dostalam pierwszych objawow, myslal, ze bujalam sie z objawami przynajmniej tydzien. A ja serio jak tylko mnie kuciamba zaczyna swedziec to lece do gina jak strzala :)
Jak widac, nie zawsze organizm daje szybko znac, ze cos jest nie tak.

PS. papier caly dzien zabarwiony jasnobrazowa wydzielina.

Daje mi to nadzieje, ze zagniezdzenie i jednoczesnie juz widze jak bede ryczec w poduszke jak przyjdzie @.

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam kilka razy w roku problem z infekcją. Robiłam wymaz rok temu i mam jakąś bakterie, nie pamiętam jak się nazywa, ale nie da się jej wyleczyć, będzie pinda sobie bytowała tam i atakowała mnie co jakiś czas.

qdkkx1hpzei65q7s.png
 
reklama
Ja dziewczyny chyba rezygnuje ze starań. W tym miesiącu nie będzie monitoringu bo mój lekarz idzie na miesiąc urlopu. Kazał dać sobie spokój w tym miesiącu,a w lutym mam przyjść do niego z wynikami nasienia męża. No ale po jaką cholere skoro ja zachodze w ciążę. Teraz to chce mi się płakać normalnie.mam już tego dość. Powoli się przyzwyczajam do myśli że będę musiała cieszyć się z tych dzieci co już mam. Bo trzeciego to się nigdy nie doczekam. Jakaś masakra.
 
Do góry