reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Mój Boże, Windy, jedyna jesteś... z tymi gumkami to ja podbijam w całości i po bandzie - używaliśmy jednych z najdroższych - i po co?


No i tu chyba jest problem - zresztą nie tylko u Ciebie - odczłowieczamy się, zapominamy o własnych potrzebach, jedynie efekt nas interesuje... a efektu nie ma więc tracimy zainteresowanie czymkolwiek...
To właśnie trzeba zmienić - myślenie zadaniowe...
Odpuść jeden cykl - z premedytacją, po to, żeby nie działać na kalendarz i śluz i co tam jeszcze...
Kup sexy bieliznę - nic kobiety tak nie kręci jak świadomość, że jest sexy... Wcale nie długa gra wstępna, czy inne duperele... musisz Ty sama w sobie poczuć się kobieca, sexy... podniecająca... a wtedy i facet staje absolutnie na wysokości zadania... zabawa jest super, zapominasz o "zadaniu" i zaczynasz czerpać przyjemność z chwili...
Działa - sprawdziłam!!! Po okresie takiego "oklapnięcia" - nie wiem jak to inaczej nazwać u kobiety, choć to bardziej do faceta pasuje (;)), zaczęłam bawić się zakupami bardzo frywolnej bielizny, ciekawej biżuterii, dodatków - oczywiście bez perwersji, ale znacznie bardziej erotycznych, niż to, co noszę na co dzień... I poczułam się sama podkręcona zabawą...
Zgadzam się w 100 % sexi bielizna nadaje kobiecosci [emoji173]

Napisane na HTC Desire 310 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
20170110-102924.jpg
To cud, aż mi łezki poleciały... normalnie przez ektan poczułam ten zapach noworodka...
Mi się wydaje że cały czas źle to robię i dlatego nie wychodzi

Napisane na HTC Desire 310 w aplikacji Forum BabyBoom
Co robisz źle? Matulu, w razie całkowitej nieumiejętności polecam filmy instruktażowe na necie - zdaje się jest nawet cały kanał takich - red tube czy jakoś tak... pooglądajcie, może coś z tego wyjdzie...
Litości, jak my strasznie wariujemy dziewczyny... przecież zrobienie dziecka jest podobno łatwiejsze niż wychowanie - ja do tej pory też tak sądziłam...
A są tacy, co po pijaku na dyskotece w kiblu, albo na weselu pod stołem...
 
To cud, aż mi łezki poleciały... normalnie przez ektan poczułam ten zapach noworodka...

Co robisz źle? Matulu, w razie całkowitej nieumiejętności polecam filmy instruktażowe na necie - zdaje się jest nawet cały kanał takich - red tube czy jakoś tak... pooglądajcie, może coś z tego wyjdzie...
Litości, jak my strasznie wariujemy dziewczyny... przecież zrobienie dziecka jest podobno łatwiejsze niż wychowanie - ja do tej pory też tak sądziłam...
A są tacy, co po pijaku na dyskotece w kiblu, albo na weselu pod stołem...
Ja z moim lubimy oglądać takie filmy [emoji1] może to grzech Ale mega podniecajace[emoji14]

Napisane na HTC Desire 310 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to przybij piątkę. Ja również mam urodziny 14 października. Który rocznik? Bo ja 82.

Tak w ogóle to mam ciekawą sytuację....
Dosłownie wczoraj siedzę sobie w pracy i nagle czuję coś, czego nie czułam od prawie 3 lat i coś, czego nie da się pomylić z niczym innym. Takie charaktersytyczne mrowienie w obu piersiach jak podczas karmienia piersią... Poszłam do WC, ścisnęłam a tam mikro przezroczysta kropelka. Normalnie mnie zmroziło. Cholerka mam 24 dzień cyklu, Okres ma przyjść pojutrze w piątek. Teraz na dwoje babka wróżyła:
- albo mi świruje prolaktyna i czas do endokrynologa
- albo jestem w ciąży?
Dodam że nigdy wcześniej czegoś takiego nie miałam. Nawet gdy przed pierwszą ciążą miałam wysoką PRL i brałam na to Bromergon. Nigdy nie miałam takiego odczucia nawet w ciąży. Pokarmu dostałam dopiero na 3 dzien po cc.
Dzisiaj nadal mnie te cycki mrowią i mam ogromny mętlik w glowie. Z jednej strony super a z drugiej ogarnęło mnie przerażenie hehe. To są zupełnie inne starania niż o pierwsze dzieciątko.
Testy mam w domu, pewnie jutro zrobię.

Co do płci to ja zawsze po cichu marzyłam o córeczce. Mam cudownego synka, któremu przydałaby się siostra, ale wiadomo - najważniejsze na świecie jest zdrowie!
Ja 21.10 ;)

Nie narzekaj, że jest pod górkę przecież zmierzasz na szczyt ...
 
Mój Boże, Windy, jedyna jesteś... z tymi gumkami to ja podbijam w całości i po bandzie - używaliśmy jednych z najdroższych - i po co?


No i tu chyba jest problem - zresztą nie tylko u Ciebie - odczłowieczamy się, zapominamy o własnych potrzebach, jedynie efekt nas interesuje... a efektu nie ma więc tracimy zainteresowanie czymkolwiek...
To właśnie trzeba zmienić - myślenie zadaniowe...
Odpuść jeden cykl - z premedytacją, po to, żeby nie działać na kalendarz i śluz i co tam jeszcze...
Kup sexy bieliznę - nic kobiety tak nie kręci jak świadomość, że jest sexy... Wcale nie długa gra wstępna, czy inne duperele... musisz Ty sama w sobie poczuć się kobieca, sexy... podniecająca... a wtedy i facet staje absolutnie na wysokości zadania... zabawa jest super, zapominasz o "zadaniu" i zaczynasz czerpać przyjemność z chwili...
Działa - sprawdziłam!!! Po okresie takiego "oklapnięcia" - nie wiem jak to inaczej nazwać u kobiety, choć to bardziej do faceta pasuje (;)), zaczęłam bawić się zakupami bardzo frywolnej bielizny, ciekawej biżuterii, dodatków - oczywiście bez perwersji, ale znacznie bardziej erotycznych, niż to, co noszę na co dzień... I poczułam się sama podkręcona zabawą...
Czuję się jak słonica, a Ty mi radzisz być sexi? ;) nie da rady, ten numer nie przejdzie :D
 
reklama
Ja bardzo lubię ziołowe herbatki widziałam jakieś na pobudzenie libido chyba sobie kupię jak w Polsce bedziemy.
My to kiedyś ogień gdzie mogliśmy po samochodach się gzdzilismy. Teraz wiecie taka nuda trochę... jeden leniwy drugi leniwy i jak tu czerpać przyjemność. Ja zwalam na tarczyce, dodatkowe kilogramy i wymagająca pracę a nie wiem jaka wymowke ma mój mąż...
 
Do góry