reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Temat na forum 'Staramy się' rozpoczęty przez Fabimama, 28 Marzec 2016.

1. StorAnia

StorAnia Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Czyścirowy... ble...nienawidzę nawet u szczupłych dziewczyn. A nazwa czyścirowy wyszła z ust mojej pierwszej ginki, która leczyła mnie od 15 roku życia :D

2. siwa84

siwa84 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Żyję żyję fajnie, że u Cb wszystko w porządku. Mały jest cudny
    Czytałam ze sproszkowany korzen macy działa cuda jeśli chodzi o płodność i libido. Oczywiście kupiłam ale jeszcze nie próbowałam. Wystarczy łyżka dziennie do jogurtu czy koktajlu.
    Ooo skąd ja to znam. U mnie dwie z najbliższego otoczenia zafasolkowaly i też myślałam że mnie zje zazdrość. Ale się rzadko widujemy bo poszły na zakaz pracy takie ciążowe l4 w De, więc już tak nie boli. Poza tym życzę im jak najlepiej bo to nie ich wina ze im się udało a mi nie.
    Marc glowa do góry! Nam też się uda.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom

3. reklama
  4. basia89

basia89 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Marc, rozumiem cię! U mnie dzisiaj znowu kolejna nauczycielka pochwaliła się, że w maju rodzi a moj kuzyn z Niemiec w ogóle ze mną nie gada, a co miesiąc wysyła mi zdjęcie z usg żony eh.. też niestety jestem zazdrosna
    Lux, ale słodziak!
    Ja też mam niestety problem z moim ciałem i najlepiej robiłabym to po ciemku
    Paraplu, tak to niestety czasem jest.. u mnie w pracy te patologie co chwile w ciąży i najgorsze jest to, że teraz robią to dla 500+.. na dzieciach zarabiają eh..
    Miejmy nadzieje, że los i dla nas bedzie w końcu łaskawy

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

• Lubię to Lubię to x 1
    • Dziękuję! Dziękuję! x 1
    • Lista
  5. gabrika

gabrika Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja zauważyłam, że od kąd dbam o siebie w takim kontekście dobrej diety i regularnych ćwiczeń to moje libido i poczucie atrakcyjności rośnie. To się pozytywnie odbija nie tylko na seks ale też na wiele spraw, które na codzien ogarniam: więcej mi się chce i mam więcej energii. Dla mnie ma to ogromne znaczenie!

W okresie Swiatecznym kiedy dopadło mnie rozleniwienie i po zjedzeniu miliona jakże pysznych ale i ciężkich potraw ciężko mi teraz wrócić do formy... I wiele mi się przez to nie chce. Ale jak tylko @ przyjdzie to musze się zmobilizować wysportowane, silne ciało jest dużym plusem w ciąży - jak się już w niej jest ;)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

• Lubię to Lubię to x 2
    • Popieram! Popieram! x 1
    • Lista
  6. Windy91

Windy91 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hahaha, przybijam piątkę!
    Jezu, ja to samo, gniecie toto, wżyna się (chyba tak się to piszę, nie? )... Mam parę takich okazów, tzw sex majty, jak je zakładam to B od razu smichy że seksy i chcę go zbałamucic

• Lubię to Lubię to x 2
    • Zabawne... Zabawne... x 2
    • Lista
  7. M2b

M2b Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    2
    Mnie też strasznie kochana... znajomi męża gościu całe życie na melanżu dragi, alko imprezy laskę na jednej imprezie zaliczył i mają pięknego zdrowego synka! Koleżanki 18 letnia córka niedawno dziecko usunęła z wpadki (tu to jest legalne.... :(). Jakie to nieuczciwe....

8. StorAnia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Oj , żebyś miała rację ... może ten rok będzie szczęśliwy :)

9. StorAnia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ej , laska, z Ciebie nie słonica ;)

• Lubię to Lubię to x 1
    • Popieram! Popieram! x 1
    • Lista
  10. reklama
  11. marc

marc Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0

Mocno w to wierze Kochana, ze nam w końcu tataj wszystkim tym co sie starają uda ❤️

12. StorAnia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dobranoc wszystkim. Kuciamby do roboty, o ile Wam się chce :D mnie nie, idę spać ;)

Poleć forum