reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Temat na forum 'Staramy się' rozpoczęty przez Fabimama, 28 Marzec 2016.

1. Jola8986

Jola8986 Fanka BB :)

Łooo jakie cudeńko maluchne, ślicznuchne, piękniutkie

2. Emsi*

Emsi* Fanka BB :)

Siwa dobrze, że jesteś .... :)
    Ciesze się, że wyniki ok. Ja mam jutro a we wtorek do gina na monitoring. Zobaczymy co powie. A dlaczego dał clo? Chciałaś ? Mówił Ci o monitoringu przy clo ?

Nie narzekaj, że jest pod górkę przecież zmierzasz na szczyt ...

3. reklama
  4. Emsi*

Powodzenia kochana ! ;)

5. Jola8986

Jola8986 Fanka BB :)

Sznurki w dupie... Tylko dla podkręcania mojego męża toleruje ☺
    Tak, bo gdyby człowiek się nie zabezpieczał, nie myslal zeby malemu niczego nie brakowalo, nie dbal o to zeby oszczedzac, zeby cos miec, tylko hulał na całego to dzisiaj miałby dwoje dzieci i jakos by sobie radził.

6. M2b

M2b Fanka BB :)

W ogóle mnie to denerwuje, że niby wiem, że nic z tego w tym cyklu niby zdrowy rozsądek włączyłam ale jednak każde zaklucie, ból itp podświadomie myślę 'a może jednak....'. Ehh ale ja mam we łbie namieszane :(

7. M2b

M2b Fanka BB :)

Dokładnie trzeba było plodzic po klubach z nieznajomymi w wieku lat 16 :-D
    W ogóle mam wrażenie że jakbym nie uświadomiła mezowi, że coraz młodsza się nie robię i z wiekiem coraz gorzej zajść to by dalej się bał starać. Bo jemu to my zawsze za mało będziemy mieć, zarabiać...:baffled:

8. Emsi*

Lux do schrupania ... ah

9. Emsi*

Powodzenia ! Oby się udało

10. reklama
  11. Luxuorius

Luxuorius Moderatorka Członek załogi

no ten cud cos czuje, ze da do wiwatu matce w nocy :( znoe bede musiala w dzien spac, bo inaczej padne na pysk, w dzien mi tak fajnie spi nawet do 5 godzin i karmienie i znow spanie a w nocy nie chce

12. pyzunia86

pyzunia86 Fanka BB :)

U mnie tez w najbliższym otoczeniu ciąże sie sypią no cóż. ...nie ukrywam że jest mi żal jak cholera że nam jeszcze nie udalo sie....moja glowa juz jest chora bo najbardziej zazdroszcze bratu który ma 5 dziecko i zapowiada sie ze to nie koniec jeszcze no coz stac go na wielka rodzine bo dobrze zarabia w maju sie urodzil i do tego znow zrobil ze mnie chrzestna.hmmmm gdybam mysle no coz moze tak ma byc. Jutro termin @ a ja mam hustawke nastroju od rana o byle co sie kloce z moim i wyje. Istna masakra z tymi hormonami. Jeszcze dzieciak mi sie rozlozyl a ja musze do roboty isc jutro wrrrrr ale smece

Poleć forum