reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Nie chciałam sam dał. Powiedział, że spróbujemy wzmocnić owu. Na monitoring nie mam szans bo już wróciłam do Dojczlandu i tu jest z tym problem. Tzn mój gin ma problem bo do niego czeka się miesiącami na wizytę, no chyba że ktoś jest w ciąży.
Myślimy z M. Żeby go zmienić na taką babkę tylko że do niej trzeba będzie dojechać 50 km ale nie ma problemu z terminami i poważnie traktuje leczenie niepłodności.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
To faktycznie może warto spróbować z ta babka. Ja tez idę teraz do innego gina ... zobaczymy. Liczę na pomoc z jego strony po zaraz pół roku starań a w moim wieku nie ma na co czekać.
Przy clo lepiej zrób monitoring żeby sprawdzić czy wszystko tam ok.
Kurcze ja się trochę boję tego clo ... Nessi mi tu kiedyś wrzuciła skutki uboczne i padlam [emoji33]

Nie narzekaj, że jest pod górkę przecież zmierzasz na szczyt ...
 
reklama
Ja jsk stringi założę to czuję się jak baleron :-D
Haha jak szynka wedzonka [emoji23]

Kochana powiem Ci, że kilka lat temu strasznie lubiłam sexy bieliznę ale przez to, że kuciamba (hahaha @Paraplu jesteś najlepsza :-D) nie oddychala za dobrze bo materiały tych sexi majtusiow nie należą do najbardziej naturalnych to miałam okropne infekcje baaardzo często. Odkad noszę TYLKO bawełniane (bądź co bądź mało sexy) majtki nie miałam żadnej infekcji tfu tfu jakieś 2 lata. Sukces. Czasem założę jak chce męża skusić ale to 5 min i już lecą na podłogę :-D
A widzisz, tez mialam bardzo czesto infekcje. Uspokoilo sie jak wszystkie majciochy zmienilam na bawelniane i jak zamias golic to zaczelam strzyc trawniczek [emoji23]

Czyścirowy... ble...nienawidzę nawet u szczupłych dziewczyn. A nazwa czyścirowy wyszła z ust mojej pierwszej ginki, która leczyła mnie od 15 roku życia :D
Czyscirowy....leze i kwicze [emoji23][emoji173]️
Ogolnie nie czaje jak w nich komus jest wygodnie [emoji848] ja mam chyba za delikatne kakaowe oczko [emoji23] bo jak kiedys zalozylam to czulam, ze mnie podlaznily. Nie posiadam ani jednej pary czyscirowow [emoji12]

Mnie też strasznie kochana... znajomi męża gościu całe życie na melanżu dragi, alko imprezy laskę na jednej imprezie zaliczył i mają pięknego zdrowego synka! Koleżanki 18 letnia córka niedawno dziecko usunęła z wpadki (tu to jest legalne.... :(). Jakie to nieuczciwe....
Kurcze zamiast na pierwsza randke na kawe to do lozka moglam od razu zaciagnac K. Glupia, powinnam wiedziec, ze najlepiej tak zachodzi sie w ciaze. Teraz to juz po ptokach ;)



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
To faktycznie może warto spróbować z ta babka. Ja tez idę teraz do innego gina ... zobaczymy. Liczę na pomoc z jego strony po zaraz pół roku starań a w moim wieku nie ma na co czekać.
Przy clo lepiej zrób monitoring żeby sprawdzić czy wszystko tam ok.
Kurcze ja się trochę boję tego clo ... Nessi mi tu kiedyś wrzuciła skutki uboczne i padlam [emoji33]

Nie narzekaj, że jest pod górkę przecież zmierzasz na szczyt ...
I chyba tak zrobię że zmienię na tą babkę.
A "w Twoim wieku " to co to znaczy w ogóle [emoji6] ile wiosenek sobie liczysz? Bo coś mi się kojarzy ze my rowiesniczki [emoji16]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nessi Cheebay piękne brzuszki ... niech spokojnie rosną fasolinki [emoji6]

Paraplu zapowiada się owocny cykl ... tego Ci życzę ;)

Ja i mój M lubimy koronki ... dla nad są najbardziej sexy :)
I właśnie zakupiłam 2 rodzaje bielizny na ten cykl i zamierzam się właśnie cieszyć serduchowaniem a nie 'uskuteczniac produkcję' [emoji12] Zaczęliśmy juz wczoraj a to dopiero chyba 6dc był ... ale bielizna zostaje na weekend hehe będzie niespodzianka.
Obiecałam sobie parę rzeczy na nowy rok i staram się je realizować:
Badania hormonów - done wyniki jutro
Monitoring - ustawiony 13dc
Serduchowac cały cykl jak się chce
Solarium Fryzjer itp
Narty i zabawa w górach

Staram się już nie zaglądać do apki, nie planować tylko działać i do tego sprawdzić czy wszystko ok aby nad tym się również nie zastanawiać [emoji6]
Aaa i najważniejsze ... zaczęłam ćwiczyć jogę ... wow rewelacja !

Acha Windy nie ma to jak BB w wannie co ? [emoji12]

Powodzenia testującym!!!

Nie narzekaj, że jest pod górkę przecież zmierzasz na szczyt ...
 
I chyba tak zrobię że zmienię na tą babkę.
A "w Twoim wieku " to co to znaczy w ogóle [emoji6] ile wiosenek sobie liczysz? Bo coś mi się kojarzy ze my rowiesniczki [emoji16]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Rocznik 81 i juz newralgiczne 35 przekroczone :/

Nie narzekaj, że jest pod górkę przecież zmierzasz na szczyt ...
 
reklama
@NeSSi hop hop. Jesteś tam? Chciałam ciąży pogratulować i zapytać czy w tym cyklu co zaszlas bralas clo? Bo my z Emsi trochę się boimy tych skutków ubocznych.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja nie odczułam żadnych skutków ubocznych ...może odrobinkę ciut większy apetyt miałam. Śluzu po nim miałam dużo i nie powodował suchoty :)
 
Do góry