reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Emsi, proste że najlepiej, ta ciepła woda, piana, goły cyc... [emoji23]

Paraplu, ty mnie kiedyś wykończysz tymi swoimi tekstami [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Dziewczyny, gdzie wy ten śnieg macie, u mnie susza i pizgawica [emoji24]

m7a4xuun7rn9jc7g.png
 
Emsi, proste że najlepiej, ta ciepła woda, piana, goły cyc... [emoji23]

Paraplu, ty mnie kiedyś wykończysz tymi swoimi tekstami [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Dziewczyny, gdzie wy ten śnieg macie, u mnie susza i pizgawica [emoji24]

m7a4xuun7rn9jc7g.png

To przestane, nie chce miec czarownicy na sumieniu [emoji12] No przeca jakby przez mnie jaka baba jaga ;) padla trupem to by mnie reszta naszych siostr wyklela na ament w paciezu! A na Lysicy bym sie stala persona non grata, rodzina by sie ze wstydu na stosie podpalila [emoji33][emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jsk stringi założę to czuję się jak baleron :-D

Kochana powiem Ci, że kilka lat temu strasznie lubiłam sexy bieliznę ale przez to, że kuciamba (hahaha @Paraplu jesteś najlepsza :-D) nie oddychala za dobrze bo materiały tych sexi majtusiow nie należą do najbardziej naturalnych to miałam okropne infekcje baaardzo często. Odkad noszę TYLKO bawełniane (bądź co bądź mało sexy) majtki nie miałam żadnej infekcji tfu tfu jakieś 2 lata. Sukces. Czasem założę jak chce męża skusić ale to 5 min i już lecą na podłogę :-D
przecież to nie chodzi o to czy stringi, czy bawełniane - osobiście noszę również tylko bawełniane..
ale chodzi o to, w czym wy same czujecie się sexy...
ja np. zakupiłam sobie ostatnio łańcuszek, który zapięłam sobie w talii - taki przekładany, że luźny koniec zwisa, a na nim delikatna łezka kryształowa... drobiazg, ale mnie kręci - i o to chodzi, a nie o to, co kręci faceta... on nie ma z tym problemu - zachowuje się jak nastolatek. to ja jestem zmęczona, nie chce mi się... a raczej nie chciało.
ostatnio podglądałam chusty do tańca brzucha, takie z monetkami - tańca brzucha nie będzie, ale sam ruch powodujący dźwięczenie...
pewnie każda z Was ma coś takiego co wydaje jej się erotyczne, wyzwolone, niezwykłe - próbujcie... przecież w tym wszystkim chodzi o głowę a nie rozmiar tyłka.
Ja mam na tyłku paskudną dużą bliznę po operacji. ale przypominam sobie o niej dopiero wtedy, kiedy zaczyna mnie swędzieć (zdarza się) bo ogółem po prostu akceptuję siebie. nie jestem miss. ale za wiele w życiu mi się udało, żeby tego nie doceniać...
 
Emsi, proste że najlepiej, ta ciepła woda, piana, goły cyc... [emoji23]

Paraplu, ty mnie kiedyś wykończysz tymi swoimi tekstami [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Dziewczyny, gdzie wy ten śnieg macie, u mnie susza i pizgawica [emoji24]

m7a4xuun7rn9jc7g.png

To u mnie[emoji23][emoji23][emoji23]
aeeac3bc4d476df3e1b43bca7ec29729.jpg

A to autostrada stanowa na ktora zeszla lawina wczoraj[emoji16]
050009581aceba932b9cb3fdcfc8238f.jpg

Welcome to my world[emoji41][emoji12]




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam [emoji3]
Mam na imię Paulina
jestem tu nowa[emoji6] nie dawno wyszłam za maż i z mężem zaczęliśmy starać się o dziecko [emoji6]
Jest to nasz pierwszy cykl starań.
Ponieważ nie mamy w tym żadnych doświadczeń zwracam się do was o rady i informacje.
@ miałam 27. Grudnia Owulacja 10 stycznia czułam w ten dzień ból brzucha.
Dziś w nocy obudziłam się bo jest mi nie dobre ale wydaje mi się że na takie objawy jest za wczesnie. Co wy uważacie?
Dni dłuża się strasznie do terminu przewidywanej @


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam [emoji3]
Mam na imię Paulina
jestem tu nowa[emoji6] nie dawno wyszłam za maż i z mężem zaczęliśmy starać się o dziecko [emoji6]
Jest to nasz pierwszy cykl starań.
Ponieważ nie mamy w tym żadnych doświadczeń zwracam się do was o rady i informacje.
@ miałam 27. Owulacja 10 czułam w ten dzień ból brzucha.
Dziś w nocy obudziłam się bo jest mi nie dobre ale wydaje mi się że na takie objawy jest za wczesnie. Co wy uważacie?
Dni dłuża się strasznie do terminu przewidywanej @


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Witaj Paulina, to kiedy ta owulacja, wczoraj?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry