reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Tak bardzo się boję rozczarowaniaja w pierwszej ciąży wogole się nie starałam i tak czytam, że u Was były problemy przy kolejnych i się boję... u ginekologa byłam i powiedział, że u mnie wszystko ok ale mimo to jakiś mam dziwny lęk, że się nie uda
 
reklama
Kupiłam clearblue i... same zobaczcie
1484411631-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Siwa84 właśnie weszłam i was nadrabiam szook no widać plusika jak nic po cichutku gratuluję
 
Ale napisałyscie! Nie sposób Was nadrobic ale widzialam dobre wiesci
M2B i Pyzunia i siwa gratuluję ogromnie !!!!
Fajnie że Wam się udało. Ja to głupol jestem bo teraz mi smutno i szkoda i jakos tak żałuję że się teraz nie udało a wczesniej prawie zawału dostałam przez to mleko w cyckach.
W przyszłym tyg jade badac to prolaktyne.



Kurcze w poprzednich staraniach o syna mialam raz taki test, wyrazna kresa tylko szara. NA drugi dzien rano na teście bało i pozniej zaraz okres..... taki zwaód...

@ Antonia2016 ja też celuje w "szparke" i tez sie zastanawiam czy nie za daleko od owu celuję.
Judytka i evelinia widze ze Wy tez w dziewuszki celujecie. Ja mam tylko jedengo królewicza póki co.
BB_Anna ja już ucelowałam heh rośnie cukiereczek już 8 tc ze mną wszyscy włącznie z chłopcami czekamy na dziewczynkę hmm i tak jakoś dziwnie czuję, że będzie ale jak już pisałam, najważniejsze by maleństwo zdrowe było reszta na drugim planie
Trzymam za was kciuki dziewczyny ,celujcie ja w was wierzę
 
Ehh zobaczcie jaki wredny chichot losu...
Termin @ mam na 19 stycznia...z moim Aniolkiem mialam termin na 19 stycznia.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

A ja wierzę, że to jakiś znak.
W końcu parę tu czarownic jest!


Powiem Wam szczerze, że dziwnie się czuję. Nie chce sobie wkręcać znowu, żeby się nie rozczarować, ale wyczulona jestem od 2 dni na zapachy, nie wymiotuje ale mam takie wrażenie jakby mi coś kluchą stało w gardle, odrzuca mnie na mięso, bóle miesniowo stawowe, no i cały czas cmi ta lewa strona...
Oczywiście moga to być objawy wszystkiego i niczego więc chyba na tym skończę swój wywód.

@siwa84 gratulacje [emoji9]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gratulacje. Który cs?
Dziękuję [emoji4] to był 9 cs po poronieniu...

Siwa, ja mialam mój pierwszy IDENTYCZNY! Ja juz wiedziałam, mimo ze bladzioch ale M niedowierzał i poleciał po elektroniczny- ten zaś tez troche myślał ale w koncu pokazał YES.
Gratulacje kochana!! Ja nie mam watpliwosci[emoji7]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja chyba też kupię w poniedziałek elektroniczny.
siwa84 no i masz [emoji1] to kiedy zawitasz do nas hehe

Ps ładne paznokcie ;)
Zawitam jak kreska nie zniknie po terminie @.[emoji4]
PS. Paznokcie sama robiłam.
Siwa na kiedy miałaś termin @? Ja na wczoraj. Dzisiaj jeszcze nie dostałam. Mam cykle jak w zegarku 28 dni, chociaż 29 też się zdarzało. Test negatywny co prawda popołudniowy ale nawet cienia cienia nie widać także kolejny cykl trzeba będzie zacząć jak tylko @ przyjdzie i się skończy.
Ja mam termin @ na jutro lub poniedziałek. 26dniowe cykle.
Siwa, widać! Gratuluje !! [emoji7] i co ty teraz z tymi wszystkimi ziółkami i tabletkami zrobisz?? [emoji23] oddaj do apteki bo na pewno już Ci potrzebne nie beda!!

Paraplu, to Ty jeszcze wrześniowka bedziesz?? [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
O ile będzie wszystko dobrze to oddam "potrzebującym" [emoji6]
Siwa [emoji7] [emoji7] gratulacje misiu, plus jak ta lala [emoji173]
Czytam was dziewczyny, ale miałam czas tylko na lajkowanie [emoji23] widZiałam że przewinely się jeszcze jakieś pozytywy, ale ostatnio taki wysyp ze przestaje ogarniać która, co i jak [emoji12] więc po prostu gratki z całego serca i rosnijcie duże [emoji8] [emoji173]

Szkoda że @ przychodziły... Ja niby cykl odpuśilam, ale pewnie i tak będzie smutek jak przylezie [emoji17]

I witam nowe staraczki! Bez kitu, niedługo już całkiem nie będę ogarniac ludzi i wątku [emoji23]

m7a4xuun7rn9jc7g.png
Kochana ja wierzę że Ty też niedługo przejdziesz na drugą stronę lustra [emoji6]

Co do rosniecia to ja nie mogę rosnąć zbyt duża bo już jestem hehe.
A ja wierzę, że to jakiś znak.
W końcu parę tu czarownic jest!


Powiem Wam szczerze, że dziwnie się czuję. Nie chce sobie wkręcać znowu, żeby się nie rozczarować, ale wyczulona jestem od 2 dni na zapachy, nie wymiotuje ale mam takie wrażenie jakby mi coś kluchą stało w gardle, odrzuca mnie na mięso, bóle miesniowo stawowe, no i cały czas cmi ta lewa strona...
Oczywiście moga to być objawy wszystkiego i niczego więc chyba na tym skończę swój wywód.

@siwa84 gratulacje [emoji9]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
No ja mam właśnie dzisiaj taką gule w gardle...
Nie wiem czy to ciazowy objaw. Co do dziwnych objawów to mi się przypomniało że przedwczoraj w pracy poczułam bardzo silny zapach amoniaku. Spytałam koleżanki która pracowała razem ze mną czy też czuje to popatrzyla na mnie jak na wariatke.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry