reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Gdzie znajdę tabelkę?
Screenshot_2017-01-17-16-08-16.png

Lanvin będzie wrzucać tu tabelkę chyba coo jakiś czas :D ja screeena mogę zrobić :p
 

Załączniki

  • Screenshot_2017-01-17-16-08-16.png
    Screenshot_2017-01-17-16-08-16.png
    53,8 KB · Wyświetleń: 408
reklama
Mnie nie ma tu :( prosze wpisac Pyzunia1986 -Ola lat 31 -5cs termin na wrzesien - 2 dziecko (1 lat 12)

Wydaje sie ze rzeczywiscie ten zabarwiony sluz oznacza ze juz owulacja nastapila! Kciuki za dziewcyznke :)


Ojej, a kto mnie wykopał z tabelki?? :)
@7.02.2017, Bertha, Beata, 35 lat, 34cs, o pierwsze dzidzio


Powiesz jej ze chcesz gdzie indziej zrobic badanie krwi, zeby ci dala takie zebys mogla je wykonac. A masz pakiet w medicover? bo w medicover by ci zrobili na miejscu za darmo, a jak skierowanie gdzie indziej, to pojecia nie mam jak to funkcjonuje , czy w ramach NFZ moga wystawic skierowanie, czy bedziesz musiala sobie placic...

Adrianna, 37, 6dziecko [emoji33], cs2, termin 10.09.2017



To ja też poproszę o wpisanie Gosiaq85, Gosia, 32 lata roczników, cykl staran 4? Termin @ 13 styczeń, staram się o 2 dziecko

hej
ja też chce być tej tabelce :) lat 29 1cs o 2 dziecko

Anka 40 lat 9 cs drugie dziecko, 13 dc :)
Mam Was, wybaczcie, że części z Was nie ma, ale lista była robiona od nowa, przepisywalam z listy od Gabriki, a jak ktoś się nie przypomniał, to go jeszcze nie ma. Zapisałam sobie tutaj wyżej dane i jutro dopisze :-)

qdkkx1hpzei65q7s.png
 
reklama
Do góry