reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Ja mam ostatnio wieczorem mdłości.. ale to pewnie po braniu hormonów na tarczycę. Teraz zwiększyłam dawki.
Dziewczyny myślicie, że jest sens robić test owulacyjny, jak wcześniej nie robiłam, a owulacja niby dzisiaj?
Chyba nawet czuję, że dzisiaj, ale jajnik nie boli tak intensywnie jak zawsze..
ja dopiero teraz pierwszy raz robiłam testy. Może będziesz się denerwowala jak dzisiaj owu to test Ci wyjdzie blady. ja tak jak robiłam te kilka dni przed owu to było widać różnice. Jasne, jasne i nagle krecha. Będę robiła dzisiaj i zobaczymy jak wyjdzie. Mam nadzieję, ze blednie. Jajnik mocno czuję i dzisiaj rano w trakcie przytulanek plodny śluz był :)
 
ja dopiero teraz pierwszy raz robiłam testy. Może będziesz się denerwowala jak dzisiaj owu to test Ci wyjdzie blady. ja tak jak robiłam te kilka dni przed owu to było widać różnice. Jasne, jasne i nagle krecha. Będę robiła dzisiaj i zobaczymy jak wyjdzie. Mam nadzieję, ze blednie. Jajnik mocno czuję i dzisiaj rano w trakcie przytulanek plodny śluz był :)
a ja już sama nie wiem.. jakoś w tym cyklu straciłam ochotę.. przytulanki były tylko teraz w sobotę i to rano, dzisiaj niby owu, dopiero czuje śluz, ale sama nie wiem czy on taki płodny.. cieszyłam się, że mój m ma teraz wolne, że będzie chciał bardziej, mniej stresu, a tu zonk.. ;/ szkoda słów..
 
A juz jakis czas temu podawałam dane i jak mnie nie ma rak nie ma;(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana, tak jak pisałam wcześniej, ja dzisiaj przepisywalam dane z tabelki, która była zrobiona, jest Was dużo, dlatego ciężko to ogarnąć tak na raty. Już Cię wpisałam :-)

Dziewczyny, mam nadzieję, że o nikim nie zapomniałam. @Spark @gabrika, macie dostęp do tabeli, można w razie co uzupełniać :-) Jutro wkleje i zobaczymy, czy wszystko gra :-)

qdkkx1hpzei65q7s.png
 
reklama
Kochana, tak jak pisałam wcześniej, ja dzisiaj przepisywalam dane z tabelki, która była zrobiona, jest Was dużo, dlatego ciężko to ogarnąć tak na raty. Już Cię wpisałam :-)

Dziewczyny, mam nadzieję, że o nikim nie zapomniałam. @Spark @gabrika, macie dostęp do tabeli, można w razie co uzupełniać :-) Jutro wkleje i zobaczymy, czy wszystko gra :-)

qdkkx1hpzei65q7s.png

Dzieki


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry