reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
a ja już sama nie wiem.. jakoś w tym cyklu straciłam ochotę.. przytulanki były tylko teraz w sobotę i to rano, dzisiaj niby owu, dopiero czuje śluz, ale sama nie wiem czy on taki płodny.. cieszyłam się, że mój m ma teraz wolne, że będzie chciał bardziej, mniej stresu, a tu zonk.. ;/ szkoda słów..
No właśnie pisałaś, że ma mieć wolne. Ech... my się przytulilismy w czwartek rano a potem dopiero w niedzielę i myślałam, ze ominelam owu i nic z tego bo jakoś chęci zabrakło. A tu od niedzieli, w poniedziałek (test pozytyw) we wtorek rano już było dzialanie. A owu dzisiaj prawdopodobnie :) moze dzisiaj sie przytulcie i ten raz wystarczy :)
 
No właśnie pisałaś, że ma mieć wolne. Ech... my się przytulilismy w czwartek rano a potem dopiero w niedzielę i myślałam, ze ominelam owu i nic z tego bo jakoś chęci zabrakło. A tu od niedzieli, w poniedziałek (test pozytyw) we wtorek rano już było dzialanie. A owu dzisiaj prawdopodobnie :) moze dzisiaj sie przytulcie i ten raz wystarczy :)
Tak, tak śledzę Twoje posty :) z resztą staram się wszystkich śledzić, nie udzielam się, bo nie mam za bardzo kiedy. Telefon dalej popsuty. Ja stwierdzam, że zostawię te testy na luty.. Teraz i tak czuję, że nici, poza tym mieliśmy sobie odpuścić do kwietnia, więc jak się nie uda to może i dobrze.
A co do dzisiejszego przytulenia, to zobaczymy.. ja już ma dość podchodów. Jak sam zaczepi to będzie w innym razie :no:
 
Mnie ni ma :(((, Agata 37l. 5cs, @18.01
Wybacz, jutro Cię wpiszę, bo dziś już nie mam dostępu do konta [emoji8]

qdkkx1hpzei65q7s.png
 
reklama
Do góry