reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Kochane co myślicie? Czy dzisiaj też pozytyw. Wczoraj była mega mocną krecha. Wczoraj były przytulanki, dzisiaj rano, zaraz będą :D jutro dopiero wieczorem.
 

Załączniki

  • 20170117_212457-1.jpg
    20170117_212457-1.jpg
    224,4 KB · Wyświetleń: 70
Są tu mamy po 30?[emoji6]bliżej 40 nawet?[emoji6]

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
Sa nawet nie-mamy po 30 ;) rocznik 81, zero dzieci, sie wita :)

Niestety powiedział ... 12h ... a moj bedzie w domu jakieś 14-15h od badania. Boję się, ze już będzie za pozno. Wczoraj były serducha ale nie wiem czy żołnierzyk jakiś przetrwal. Podobnie było w poprzednim, ze w owu go nie było i (_)_)

Bedzie dobrze! Od wielkości 21mm jeszcze chwile do pęknięcia, moze wlasnie z 12h, potem jeszcze 12h jajco żyje! Zdążycie :)


--------------------------------------------
35l, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014 roku
 
Cześć dziewczyny. Podczytuję Was już od jakiegoś czasu, a teraz chciałam do Ws dołączyć :) Mam dwoje dzieci, ale zawsze wiedziałam, że do kompletu brakuje mi trzeciego. Od dłuższego czasu myślałam o dziecku, ale mam już 36 lat i wydawało mi się, że to już za późno na dziecko. Ale trafiłam do Was i teraz wiem, że nie zwariowałam ;) Zaskoczona jestem, że tyle nas po 30-tce :)
Przez 9 lat brałam tabletki. To będzie mój pierwszy cykl starań. Kupiłam testy owu, bo nie wiem jak ten cykl będzie wyglądał po tylu latach tabsów. Trzymam za Was kciuki :)
 
Witajcie Kochane! Chciałbym do Was dołączyć. Lanvin mnie zachęciła tym forum.Juz na jednym się poznalysmy i razem byłyśmy w pierwszych naszych ciążach od początku do końca.Moze i tym razem będziemy miały szczęście ponownie mieć dzieciaczki z tego samego roku :-)Mam dziwne przeczucie, że mogę być teraz w ciąży albo sobie wkrecam i swiruje już.W piątek mam mieć@.Piersi bolą bardziej niż zwykle.Dodam,że mam bardzo regularne okresy co 28dni i zawsze mam tylko jeden dzień bólu brzucha kiedy jest owulacji i na koniec okresu.Dzisiaj miałam lekkie krwawienie najpierw różowe,a później brązowe.Nie wiem czym się sugerować na pewno brak @ przesadzi o wszystkim :crazy:

Witaj [emoji6] ja mam mieć @ w sobotę ale raczej nic z tego.. testujesz wcześniej? Czy czekasz do terminu @?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No ryczec mi się chce ... [emoji26] [emoji26] [emoji26] no akurat dziś musi być w pracy ... cały tydzień ma wolny f*ck
1484686065-aaaaaa.png


Nie narzekaj, że jest pod górkę przecież zmierzasz na szczyt ...
 
reklama
No ryczec mi się chce ... [emoji26] [emoji26] [emoji26] no akurat dziś musi być w pracy ... cały tydzień ma wolny f*ck
1484686065-aaaaaa.png


Nie narzekaj, że jest pod górkę przecież zmierzasz na szczyt ...
Kochana nie załamuj się, bo pęknie wcześniej. a jest szansa że wróci troszkę szybciej?
 
Do góry