reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Dziewczyny nie wiem czy Was to interesuje, ale trudno, podzielę się wiadomościami :p
Byłam dziś na tej rozmowie z kierowniczką personalną. Poszłyśmy we dwie, obie skrzywdzone za L4 ;) kierowniczka bardzo sympatyczna, wysłuchała nas, zapisała wszystko i ma zbadać sprawę. Według niej długa, uzasadniona absencja chorobowa nie powinna wpływać na ocenę roczną !!! Krótkie, częste zwolnienia tak, bo dla niej to jest kombinowanie. Zobaczymy... może coś zdziałamy ;)
Witam nowe dziewczyny i powodzenia :)
Super Aniu będę trzymać kciuki aby się udalo coś wskorac :)✊✊
 
reklama
Test sie nie mylil, Wrozka Krwawka mnie odwiedzila [emoji20] cykl 28 dniowy, znow sie skrocil [emoji20]

3cs [emoji22]
@ 14 luty

@Spark dzieki, ze napisalas o tym dong quai w tabletkach bo okazalo sie, ze w Holandii wlasnie sa tabletki. Juz zamowilam [emoji1377] zakupilam sobie 36 testow owu [emoji1377]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Paraplu szkoda [emoji17] a to franca wredna [emoji13][emoji34]
A ty bierzesz jakies wspomagacze? Inofem? Q10?

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny nie wiem czy Was to interesuje, ale trudno, podzielę się wiadomościami [emoji14]
Byłam dziś na tej rozmowie z kierowniczką personalną. Poszłyśmy we dwie, obie skrzywdzone za L4 ;) kierowniczka bardzo sympatyczna, wysłuchała nas, zapisała wszystko i ma zbadać sprawę. Według niej długa, uzasadniona absencja chorobowa nie powinna wpływać na ocenę roczną !!! Krótkie, częste zwolnienia tak, bo dla niej to jest kombinowanie. Zobaczymy... może coś zdziałamy ;)
Witam nowe dziewczyny i powodzenia :)
No i super :) oby wstawila się za Wami i było tylko lepiej!

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przykro mi... :(
Ale jestes mocna i jedziesz dalej [emoji123][emoji123]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Niee eee :frown: tyle poświęceń a tu nic :frown:
Trudno sie mowi. Szukam pozytywow. Termin @ mam na 14 lutego, moze dostane prezent na Walentynki? [emoji120] [emoji4] nie bede wrzesniowka wiec, nie bede na watku z CzarnaMadzia a to zajebisty pozytyw [emoji23] termin porodu wypadalby na urodziny mojej mamci, nie musialabym glowkowac co jej kupic [emoji6]

Dziewczyny nie wiem czy Was to interesuje, ale trudno, podzielę się wiadomościami :p
Byłam dziś na tej rozmowie z kierowniczką personalną. Poszłyśmy we dwie, obie skrzywdzone za L4 ;) kierowniczka bardzo sympatyczna, wysłuchała nas, zapisała wszystko i ma zbadać sprawę. Według niej długa, uzasadniona absencja chorobowa nie powinna wpływać na ocenę roczną !!! Krótkie, częste zwolnienia tak, bo dla niej to jest kombinowanie. Zobaczymy... może coś zdziałamy ;)
Witam nowe dziewczyny i powodzenia :)
Pewnie, ze nas interesuje :) dobrze, ze jest jeszcze druga dziewczyna w takiej sytuacji, zawsze to razniej :)



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trudno sie mowi. Szukam pozytywow. Termin @ mam na 14 lutego, moze dostane prezent na Walentynki? [emoji120] [emoji4] nie bede wrzesniowka wiec, nie bede na watku z CzarnaMadzia a to zajebisty pozytyw [emoji23] termin porodu wypadalby na urodziny mojej mamci, nie musialabym glowkowac co jej kupic [emoji6]


Pewnie, ze nas interesuje :) dobrze, ze jest jeszcze druga dziewczyna w takiej sytuacji, zawsze to razniej :)



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Jest więcej takich osób, ale oczywiście wszystkie czekają co my wskóramy... A ja nie zamierzam ich informować ;) tchórze :p
 
Dziewczyny nie wiem czy Was to interesuje, ale trudno, podzielę się wiadomościami [emoji14]
Byłam dziś na tej rozmowie z kierowniczką personalną. Poszłyśmy we dwie, obie skrzywdzone za L4 ;) kierowniczka bardzo sympatyczna, wysłuchała nas, zapisała wszystko i ma zbadać sprawę. Według niej długa, uzasadniona absencja chorobowa nie powinna wpływać na ocenę roczną !!! Krótkie, częste zwolnienia tak, bo dla niej to jest kombinowanie. Zobaczymy... może coś zdziałamy ;)
Witam nowe dziewczyny i powodzenia :)
Super ... bardzo dobrze, że poszłyscie wyżej. Trzeba walczyć o swoje !!! Powodzenia [emoji4] mam nadzieje, ze utemperuja gościa ...

Nie narzekaj, że jest pod górkę przecież zmierzasz na szczyt ...
 
Super ... bardzo dobrze, że poszłyscie wyżej. Trzeba walczyć o swoje !!! Powodzenia [emoji4] mam nadzieje, ze utemperuja gościa ...

Nie narzekaj, że jest pod górkę przecież zmierzasz na szczyt ...
Zresztą wywaliłam dziś wszystkie gorzkie żale ;) o tym, że są osoby, które od lat pracują na jednym stanowisku, w stałym składzie i one mają wyróżnienie. A osoby mobilne, pracujące wszędzie i nigdzie, z nowymi osobami, które się szkolą, na różnych działach mają niższe oceny... Gdzie tu sens, gdzie logika????
 
reklama
Czy beta będzie wiarygodna 11 dni po prawdopodobnej owu? Termin @ 38 dc 24.01. ale mam nieregularne.. Niby 10.01 owu, czy beta 21.01 ma sens?
 
Ostatnia edycja:
Do góry