reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Witam
Gratuluję tym co się udało. Trzymajcie się ciepło i przesyłajcie fluidki...
Tym co niestety nie głowa do.góry i walczymy dalej <3
Ja trochę,, odpuszczam,, ale.staram się nadal.
Narazie pochłonięta jestem pracą i przygotowaniami do ślubu. Nie wiem czy.się.chwalilam.
Pamiętajcie nawet jak mnie nie ma to myślę o.was i.kibicuje. <3
 
reklama
Zresztą wywaliłam dziś wszystkie gorzkie żale ;) o tym, że są osoby, które od lat pracują na jednym stanowisku, w stałym składzie i one mają wyróżnienie. A osoby mobilne, pracujące wszędzie i nigdzie, z nowymi osobami, które się szkolą, na różnych działach mają niższe oceny... Gdzie tu sens, gdzie logika????
Dobrze dobrze Aniu. Teraz ich obowiązkiem jest zbadac sprawe i wrócić do Was z odpowiedzią. To nic złego, że ludzie pytają. Co więcej jeśli trafiłaś na normalną osobę to ona to jeszcze doceni, że zależy Ci na wyjasnieniu tej sytuacji oficjalnie a nie na dyskusjach po kątach i nakrecaniu tematu z innymi offline. Ty chcesz być dobrze oceniona w pracy, bo zasługujesz na to i na to zapracowalas, wiec masz prawo wyrazić swoją opinię. A decyzja będzie ich...i po tym poznasz ile są warci ...

Nie narzekaj, że jest pod górkę przecież zmierzasz na szczyt ...
 
Paraplu, przykro mi bardzo.. Może październik będzie nasz i przebijemy wrześnióweczki ?!
Malpa wygrala bitwe ale nie wojne [emoji1377][emoji1377][emoji1377][emoji1377]
Nacieramy na pazdziernik! Do boju!

Paraplu szkoda [emoji17] a to franca wredna [emoji13][emoji34]
A ty bierzesz jakies wspomagacze? Inofem? Q10?

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Nope, nie biore.
Biore metafoline i teraz zamowilam korzen dong quai.


Czy ktorejs z Was dong quai poprawil progesteron [emoji780][emoji780][emoji780][emoji780]
Bo ze na owulke i endometrium dziala to juz wiem :)

A przyjsciem malpy juz sie pogodzilam, pomogl mi fakt, ze juz za 9 dni zaczynaja sie plodne. A zaraz jade do Polszy [emoji173]️ to zanim sie obejrze to beda plodne [emoji846]




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie brzuch boli nie ustanie sama sobie chyba wkręcam ciążę heh ale zawsze miałam pryszcze a teraz o dziwo cisza z córką miałam super cerę cała ciążę
 
Test sie nie mylil, Wrozka Krwawka mnie odwiedzila [emoji20] cykl 28 dniowy, znow sie skrocil [emoji20]

3cs [emoji22]
@ 14 luty

@Spark dzieki, ze napisalas o tym dong quai w tabletkach bo okazalo sie, ze w Holandii wlasnie sa tabletki. Juz zamowilam [emoji1377] zakupilam sobie 36 testow owu [emoji1377]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom


Nie lubię...[emoji20]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie Kochane! Chciałbym do Was dołączyć. Lanvin mnie zachęciła tym forum.Juz na jednym się poznalysmy i razem byłyśmy w pierwszych naszych ciążach od początku do końca.Moze i tym razem będziemy miały szczęście ponownie mieć dzieciaczki z tego samego roku :-)Mam dziwne przeczucie, że mogę być teraz w ciąży albo sobie wkrecam i swiruje już.W piątek mam mieć@.Piersi bolą bardziej niż zwykle.Dodam,że mam bardzo regularne okresy co 28dni i zawsze mam tylko jeden dzień bólu brzucha kiedy jest owulacji i na koniec okresu.Dzisiaj miałam lekkie krwawienie najpierw różowe,a później brązowe.Nie wiem czym się sugerować na pewno brak @ przesadzi o wszystkim :crazy:
Ooo, jesteś kochana moja [emoji173] ha, my z Elą byłyśmy na pazdziernikowych mamach 2010 :-D mam nadzieję, że znowu się na wątku spotkamy [emoji8]


Test sie nie mylil, Wrozka Krwawka mnie odwiedzila [emoji20] cykl 28 dniowy, znow sie skrocil [emoji20]

3cs [emoji22]
@ 14 luty

@Spark dzieki, ze napisalas o tym dong quai w tabletkach bo okazalo sie, ze w Holandii wlasnie sa tabletki. Juz zamowilam [emoji1377] zakupilam sobie 36 testow owu [emoji1377]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Buu, nie podoba mi się to!

A mnie dziewczyny znowu boli podbrzusze, leżę pół wieczora o nie chce mi się nawet ruszać. To nie jakiś silny ból, ale taki uporczywy, ciągle ćmi, czy któraś tak miała? Mam nadzieję, że jakieś torbiele mi się nie robią, czy coś...

qdkkx1hpzei65q7s.png
 
reklama
Do góry