reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Tak, wczoraj zamówiłam jak tylko @ przylazla, sroke też, ale nie zdążą dotrzeć więc zaczynam samym dongiem.
Wielkie te tablety i czuć odrazu posmak takiego korzenia jakiegoś, ale ja ma pomóc to łykam.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Blee, a gdzie miśka zamawiałaś? Dasz namiar? [emoji4]


A nie myślałaś do gina iść kochana?
Poczekam jeszcze parę dni, ja tak kiedyś miałam @ co dwa miesiące, więc nie panikuje. Jak do niedzieli nie przylezie, to w pon znowu zrobię testa, nie wiem po co, juz chyba 5 lub 6 :| ale jak piersi bolą, tzn ze niedługo wróżka Krwawka przyjdzie.



qdkkx1hpzei65q7s.png
 
reklama
cóż... w poprzednim cyklu też taki miałam... niestety jeśli o mnie chodzi to wadliwy... przykro mi, choć to przecież jeszcze nie przesądza niczego



Ja.w.sumie pytam.tak.z.ciekawosci poniewaz nigdy tak nie mialam i dlatego zapytalam i wcale nie nastawialam sie na cos innego jak jakis błąd ciekawilo mnie tylko czy takie testy tez sie zdarzaja bo naprawde pierwszy raz taki mi wyszedl dziekuje bardzo za odpowiedz :-)
 
Ja.w.sumie pytam.tak.z.ciekawosci poniewaz nigdy tak nie mialam i dlatego zapytalam i wcale nie nastawialam sie na cos innego jak jakis błąd ciekawilo mnie tylko czy takie testy tez sie zdarzaja bo naprawde pierwszy raz taki mi wyszedl dziekuje bardzo za odpowiedz :-)
Ja bym jutro powtórzyła ja w tle widzę drugą kreskę ☺ nigdy nie wiadomo co nasz organizm jest w stanie zrobić, może Twoje @ Ciebie oszukała ?
Trzymam &&&
 
Lanvin , Basia89 nie ukrywam czekałam na wasze pozytywy ehh szkoda, widocznie to jeszcze nie ten czas
Powodzenia w kolejnym cyklu
choć co prawda @ nie ma to i nadzieja się tli
 
Ja bym jutro powtórzyła ja w tle widzę drugą kreskę ☺ nigdy nie wiadomo co nasz organizm jest w stanie zrobić, może Twoje @ Ciebie oszukała ?
Trzymam &&&



O kurcze czyzby jakieś niepokalane poczęcie na tutejszym forum :-D hi hi boszeeeee po co ja robilam tego testa ja.nie wiem po jaka cholere dziołuszki :p nie no @ jakas tam byla a ze tak jakby jej nie bylo to przeciez tez się tak zdarza :-)ale dziekuje za &&&& przydaja sie w tym cyklu heheh bo juz zaczelismy staranka.z moja chlopiną :-):-)
 
@ Lanvin :( :/

@Martaldz haha sory, nikt nie mówił, że będzie łatwo :p powiem Ci 3 dni i się przyzwyczaiłam, z ziołami też łatwo nie będzie :p ale tyllko na początku :)

Zadzwoniłam do gina... mam się jutro upewnić temp. Czy to owu albo zrobić progesteron później. Powiedział, że miałabym "pecha" gdyby przez 2.5 roku się nie udawało a teraz bym zaszła... nie wie jakbym w razie czego zareagowała na tabletki, może organizm wziąć "maleństwo" : za jakiegoś wirusa i się go pozbyć, może też wcale przez to nie dojść doo zapłodnienia, a może być taak, że jakimś cudem się utrzyma. Lekarz powiedział, żebym się nie obwiniala, bo ile można żyć bez przytulanek, tym bardziej, że sam byłby zdziwiony gdyby to była owu znając moją historię :) jaak zwykle troszkę sobie pozartowal żeby poprawić mi humor :)
 
reklama
@Spark, a powiedz mi, jak przylezie @ i zacznę brać donga, to kiedy mam przestać? Do tej pory miałam nieregularne cykle, dong mi wywoła owu? Mam po prostu robić testy?

qdkkx1hpzei65q7s.png
 
Do góry