reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Jak to ja mówię, oka nie wydłubiesz, biel to biel niestety.



qdkkx1hpzei65q7s.png

Masz rację Lanvin ☺ człowiek by mógł to by ją na malował tylko i to by nic nie dało no cóż na pewne rzeczy trzeba cierpliwie poczekać
I na was przyjdzie pora kobietki
 
reklama
Masz rację Lanvin [emoji5] człowiek by mógł to by ją na malował tylko i to by nic nie dało no cóż na pewne rzeczy trzeba cierpliwie poczekać
I na was przyjdzie pora kobietki
Póki co możesz Przesłać trochę ciążowych fluidków :-) a jak Ty się czujesz??

@Spark, ale wiesz jak jest, Tu odpuściłaś, bo byłaś przekonana, że nic z tego, może właśnie z tego powodu jednak się udało i wszystko będzie dobrze? [emoji8]
qdkkx1hpzei65q7s.png
 
@ Lanvin :( :/

@Martaldz haha sory, nikt nie mówił, że będzie łatwo [emoji14] powiem Ci 3 dni i się przyzwyczaiłam, z ziołami też łatwo nie będzie [emoji14] ale tyllko na początku :)

Zadzwoniłam do gina... mam się jutro upewnić temp. Czy to owu albo zrobić progesteron później. Powiedział, że miałabym "pecha" gdyby przez 2.5 roku się nie udawało a teraz bym zaszła... nie wie jakbym w razie czego zareagowała na tabletki, może organizm wziąć "maleństwo" : za jakiegoś wirusa i się go pozbyć, może też wcale przez to nie dojść doo zapłodnienia, a może być taak, że jakimś cudem się utrzyma. Lekarz powiedział, żebym się nie obwiniala, bo ile można żyć bez przytulanek, tym bardziej, że sam byłby zdziwiony gdyby to była owu znając moją historię :) jaak zwykle troszkę sobie pozartowal żeby poprawić mi humor :)

O super, to czekam jutro na wieści jakieś [emoji5]



@Spark, a powiedz mi, jak przylezie @ i zacznę brać donga, to kiedy mam przestać? Do tej pory miałam nieregularne cykle, dong mi wywoła owu? Mam po prostu robić testy?

qdkkx1hpzei65q7s.png

Podbijam pytanie [emoji6]



Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Póki co możesz Przesłać trochę ciążowych fluidków :-) a jak Ty się czujesz??

qdkkx1hpzei65q7s.png
Ach uwierz mi Lanvin, że czytam was cały czas i fluidki wysyłam z nadzieją, że uda się wam wszystkim ,kibicuję jak tylko mogę po cichu liczę na efekty :D
U mnie wszystko ok dzidzia rośnie, byłam na wizycie z nfz dostałam skierowanie na badania i nowe zdjęcie heh wyraźniejsze niż na prywatnej :-/ następna wizyta 26.01
1484941031055250490947.jpg
 

Załączniki

  • 1484941031055250490947.jpg
    1484941031055250490947.jpg
    73,6 KB · Wyświetleń: 425
Ach uwierz mi Lanvin, że czytam was cały czas i fluidki wysyłam z nadzieją, że uda się wam wszystkim ,kibicuję jak tylko mogę po cichu liczę na efekty :D
U mnie wszystko ok dzidzia rośnie, byłam na wizycie z nfz dostałam skierowanie na badania i nowe zdjęcie heh wyraźniejsze niż na prywatnej :-/ następna wizyta 26.01 Zobacz załącznik 792399
Super, który to już tydzień? Jeśli masz suwaczek, to mi się nie pokazuje. Pokaż brzunio [emoji8]

qdkkx1hpzei65q7s.png
 
reklama

wadliwy test jak nic, cos tam moze majaczyć i byc na rzeczy, ja bym powtórzyła z rana ;)

@Lanvin , szlag by to noooo.... :(

Ja dzisiaj spedzam wieczor samotnie, wino nawet kupiłam w komplecie z testem ciazowym i kieliszkiem, haha xd fajnie to musialo wygladac, nie ma co... ale jedno bzykanko w dni plodne + nocne siuśki + test 25= jedna krecha... no ale niczego wielkiego sie nie spodziwałam, tak jak sądziłam czekam na @ .. załozyłam skarpetki złuszczające, odpaliłam Harry'ego Pottera i delektuje sie wieczorem :D
 
Do góry