reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
L i H to chyba granice normy, jak na.l moje oko wszystko gra, ale nie wiem.

qdkkx1hpzei65q7s.png

Wszystko jest w normie.także jest ok

Tak mówicie? Ft3 i ft4 w górnej granicy, ale dobra nie wkręcam sobie


wadliwy test jak nic, cos tam moze majaczyć i byc na rzeczy, ja bym powtórzyła z rana ;)

@Lanvin , szlag by to noooo.... :(

Ja dzisiaj spedzam wieczor samotnie, wino nawet kupiłam w komplecie z testem ciazowym i kieliszkiem, haha xd fajnie to musialo wygladac, nie ma co... ale jedno bzykanko w dni plodne + nocne siuśki + test 25= jedna krecha... no ale niczego wielkiego sie nie spodziwałam, tak jak sądziłam czekam na @ .. załozyłam skarpetki złuszczające, odpaliłam Harry'ego Pottera i delektuje sie wieczorem :D


Przybij piątkę, też lecę z Harrym ale zamiast wina mam herbatę. I chusteczki pod ręką bo Syriusz umrze to się zaleje łzami jak dziecko haha



Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Póki co możesz Przesłać trochę ciążowych fluidków :-) a jak Ty się czujesz??

@Spark, ale wiesz jak jest, Tu odpuściłaś, bo byłaś przekonana, że nic z tego, może właśnie z tego powodu jednak się udało i wszystko będzie dobrze? [emoji8]
qdkkx1hpzei65q7s.png
Oh oh szczerze to wątpię, ale kto wie... Choć to byłby poważnie cud! Ale pewnie całą ciążę byłabym się, że z dzieckkiem będzie coś nie tak, więc niecch może jednak nic nie wychodzi teraz...
 
wadliwy test jak nic, cos tam moze majaczyć i byc na rzeczy, ja bym powtórzyła z rana ;)

@Lanvin , szlag by to noooo.... :(

Ja dzisiaj spedzam wieczor samotnie, wino nawet kupiłam w komplecie z testem ciazowym i kieliszkiem, haha xd fajnie to musialo wygladac, nie ma co... ale jedno bzykanko w dni plodne + nocne siuśki + test 25= jedna krecha... no ale niczego wielkiego sie nie spodziwałam, tak jak sądziłam czekam na @ .. załozyłam skarpetki złuszczające, odpaliłam Harry'ego Pottera i delektuje sie wieczorem :D

Może jeszcze za wcześnie kochana? Ehh [emoji53] ja tez popijam winko- martini tylko w zwykłych skarpetach [emoji23] ale złuszczające muszę koniecznie kupić! Gdzie kupiłaś?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Super, który to już tydzień? Jeśli masz suwaczek, to mi się nie pokazuje. Pokaż brzunio [emoji8]

qdkkx1hpzei65q7s.png

Wg suwaczka 8 tydz i 6 dni tzn. jutro wejdę w 10 tydzień ,aż nie mogę w to uwierzyć a jeszcze tak niedawno pokazywałam wam teścika
Brzucho słabo wybija, ostatnio apetyt nie dopisywał
1484941619441636357383.jpg
 

Załączniki

  • 1484941619441636357383.jpg
    1484941619441636357383.jpg
    40,9 KB · Wyświetleń: 148
reklama
Do góry