reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Wody, wody, wody...czuje sie jakbym maraton przebiegla, tyle czytania mialam [emoji12] az sie zmeczylam [emoji23]

--- Mififi --- aaaaaaa piekne kreski [emoji173]️ ogoromnie gratuluje i zycze Ci okrutnie nudnych 9 miesiecy [emoji8]

--- basia --- przykro mi Rybko, tulam.

--- Lanvin --- przykro mi. Mam nadzieje, ze dong Ci pomoze z owulka i regulacja cyklu i szybko zaskoczysz [emoji4] Spark ma rewelacyjne efekty po nim to licze, ze u Ciebie bedzie tak samo [emoji1377]

--- Windy --- zyje, mamy maraton Wiatrakowo-Polsza-Wiatrakowo [emoji30] nie zdarzylam do gina ani na badania [emoji25] pozostaje mi blagac rodzinnego w Wiatrakowie o skierowanie.
A Twojej psinie mam gratulowac przyjscia Wrozki czy pocieszyc? [emoji12]

--- bertha --- matko, czytalam o objawach zrostow i chole*a pasuje. Bede blagac rodzinnego o skierowanie do gina! Nie chce poronic z tak glupiego powodu jak zrost.

--- evelinia --- jaki maluni czlowieczek!!! Napatrzec sie nie moge [emoji7]

--- Joaszka --- uwierz, dziekujcie Wszechswiatowi, ze nie mam dostepu do broni nuklearnej bo podczas PMSu nie recze za siebie [emoji23] sama ze soba nie moge wytrzymac i szukam tylko zaczepki :/

A co do " Harry'ego, mojej bezgranicznej milosci, Pottera" [emoji38] to ledwo odkrylam audiobooki na yt to znikly [emoji24] a cieszylam sie jak dziecko, ze moglam sobie posluchac w pracy.

Widze, ze ominela mnie kolejna awantura [emoji12]Czemu nie widze postow alpine, widze je tylko jako cytaty u ktorejs z Was?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
O co chodzi z tym dongiem? Na co to jest? W tabletkach? Ja piję wg zaleceń gin inofolic. Ma wyregulować hormony po odstawieniu anty i przyśpieszyć owulację, która już była.
 
@Paraplu , ona napalona, wiec mi chyba tylko wspolczuc pozostalo... cale osiedle juz chyba wie ze jest płodna, nie idzie ogarnac na spacerze xd

a alpine widac strzeliła takiego hardcorowego focha, ze nawet posty pousuwała. przynajmniej na to wychodzi :D
 
Syriuuuuszzzzzz :( :( :( :( :D
[emoji20]


Lanvin wstawiłaś może tabelki?
Spark wrzuciła na fb do ponownej weryfikacji, bo tabelka fiksuje i zmienia daty @. Jesteś na grupie na fb? Jeśli nie, to podeślij mi linka do swojego profilu w pw i Cię dodam :-)

qdkkx1hpzei65q7s.png
 
reklama
A teraz nudne wieści z mojego frontu w robocie. Dziś kolejna wizyta u pani personalnej :( chyba całą ta firma to jedna wielka klika. Dowiedziałam się, że mam kiepską wydajność i dlatego mam taka ocenę, a nie za zwolnienie... Cholera, że ja nie nagrałam tego co mi mówił na ocenie!!!! SZLAG!!! :( Linia zbudowana jest z trzech osób. Wszystkie pracujemy na jedną wydajność. Dwie dziewczyny mają dobrą, ja złą... Ja jestem na ostatnim stanowisku i muszę wszystko co one podadzą zapakować inaczej one nie będą mogły robić... one robiły, wydajność linii jest moja jest zła... Żebyśmy jeszcze tego nie pilnowały, a pilnujemy żeby zawsze w tabelach wydajność była na zielono, czyli ok. Nonsens. We wtorek mam spotkanie z kierownikiem i zażądałam dowodów mojego nieróbstwa... Wkur...a mnie to wszystko. Cholerny kłamca, nie lubi mnie i chce udupić.
A tak w ogóle to 16dc. Śluzu dużo, chęci do bzykanka zero, jutro usg dowcipne i zobaczymy co tam słychać u moich torbieli ;)
 
Do góry