reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Evelinia, super brzusio!

Paraplu ty wody, wody a ja chyba kurna jakiegoś wodopoju[emoji33][emoji33][emoji33]jak z pracy trzeba było nadrobić prawie sześćset stron[emoji85][emoji85][emoji85]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się z ranka przy kawce. Co tu tak cicho? Normalnie już kilka stron a teraz tylko nimitii wstała?
U mnie tempka w górę, ovufriend wyznaczyło mi ovulkę na 8dc, ale mam nadzieję, że się myli bo serduszko dopiero 9dc wieczorem było... Dziewczyny, które brały clo - jak to u Was było? ja brałam od 3 do 7 dc i ovulka 8? To możliwe?
 
Witam się z ranka przy kawce. Co tu tak cicho? Normalnie już kilka stron a teraz tylko nimitii wstała?
U mnie tempka w górę, ovufriend wyznaczyło mi ovulkę na 8dc, ale mam nadzieję, że się myli bo serduszko dopiero 9dc wieczorem było... Dziewczyny, które brały clo - jak to u Was było? ja brałam od 3 do 7 dc i ovulka 8? To możliwe?
Od 5 do 10dc, owu 15-16 dc ...cykle co 27 dni.
A Ty jak długie masz ?
 
Witam się z ranka przy kawce. Co tu tak cicho? Normalnie już kilka stron a teraz tylko nimitii wstała?
U mnie tempka w górę, ovufriend wyznaczyło mi ovulkę na 8dc, ale mam nadzieję, że się myli bo serduszko dopiero 9dc wieczorem było... Dziewczyny, które brały clo - jak to u Was było? ja brałam od 3 do 7 dc i ovulka 8? To możliwe?
Ja niestety nic nie doradzę. Mnie jajniki bolały od 7-8 dc, ale wiesz dlaczego...
Właśnie czekam na usg, zobaczymy... Może chociaż jeden jajnik jest bez torbieli :(
 
Ja właśnie tez brałam CLO od 2 do 6 dc i wczoraj jak był 12 dc to pęcherzyk miał ponad 22mm. Może u Ciebie pękł już 8. Myśle ze to zależy od tego jak organizm reaguje na lek i u każdej będzie inaczej. A Ty kontrolujesz ta stymulację u gina?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry