reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

To dobrze, że nie tylko mi bije na dekielek ;)

Wiecie co, tak sobie myślę, że skoro dziś jest 17 dc, a pęcherzyk ma 19 mm, to może przez te wszystkie miesiące dupek od 14 dc blokował mi owu, zamiast pomagać... Może moje cykle bez tabsów będą miały 31-33 dni... Łudzę się, że będzie dobrze :)
Ja bym dziś zaszalala z mężem,a nóż się uda Ania
 
reklama
Paraplu, ja zawsze mam zawał jak ze szwagrem jeżdżę, masakra..nie lubię szybkiej jazdy..
Karotka, ja mieszkam w mieście w bloku ale chodziłam sobie na ogórek do cioci [emoji6]
Emsi, zdrówka!!! Moj M tez wlasnie oznajmił, że ma gorączkę.. i juz mi zaczyna marudzić ehh... dobrze, że czekam na @ a nie dni płodne..weź leki, może do jutra bedzie lepiej [emoji6]

Spark, jak tam temperatura??

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też mam w marcu urodziny [emoji16]

Piękne!! [emoji7] wczoraj chciałam kupić zestaw bodziaków bo akurat na promocji w Tesco były [emoji1] Ale jakoś się jednak powstrzymałam [emoji1] poza tym musialabym kupić 2 zestawy - różowy i niebieski [emoji12]

m7a4xuun7rn9jc7g.png

Ja w Wigilie wpadłam do Pepco bo zabrakło mi papieru do pakowania i w odruchu kupiłam dwa pajacyki niebieski i różowy, z myślą ze może na przyszłe święta założę mojemu dziecku [emoji7]
Taka przepowiednia [emoji1307][emoji1307][emoji1307]


f2w3rjjgpsehityp.png
 
Mam tylko szalwie i miete :/ i próbuje z wodą z solą ...

Martwię się, bo zatoki mnie bolą i nie wiem czy nie zapalenie ...
Nimitii czyli ten antybiotyk mogłaś brać? Z tego co kojarzę tez zatoki ?

W ogóle jak mimo tego poświęcenia się nie uda to naprawdę PECH.
W październiku nie wylecielismy do znajomych bo nam opona strzeliła i nie zdążyliśmy na samolot ... a teraz jutro wyjazd a ja zdycham ... sorki za smety ale wyć mi się chce [emoji26] [emoji26] [emoji26]

Nie narzekaj, że jest pod górkę przecież zmierzasz na szczyt ...
Ja w ciąży na zatoki brałam sinulan- przepisany przez lekarza.
 
Leeleeth ja się tak boje ze nic nie kupię chyba do 8m :( jak poszłam na wizytę i nic nie zobaczyłam przestraszyłam się ze będzie tak samo jak rok temu. Powiem.ci ze nawet unikam tych samych schematów co w zeszłej ciąży ze strachu ze jeśli zrobię tak samo znowu będzie źle :(
 
Leeleeth ja się tak boje ze nic nie kupię chyba do 8m :( jak poszłam na wizytę i nic nie zobaczyłam przestraszyłam się ze będzie tak samo jak rok temu. Powiem.ci ze nawet unikam tych samych schematów co w zeszłej ciąży ze strachu ze jeśli zrobię tak samo znowu będzie źle :(
Nimitii, ale Twoją fasolka jest jeszcze bardzo młoda. Na następnej wizycie zobaczysz już serduszko :)
 
reklama
Do góry