reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Witam.

Ja po 7 latach znów zaczynam starania o bobo :) obym długo czekać nie musiała...
Trudno nadrobić cały temat... Tyle zapisałyście że zapewne nadrobię dopiero wtedy gdy będę mogła posiedzieć w domu :)
 
reklama
A jak oceniasz ten system edukacyjny ? Tak z ciekawości.
A.co do rocznego macierzyńskiego to pierwszy raz w czymś przodujemy :D
Nimitii jakoś jak weszłam na bb i na wrześniowej trafiłam na Twoj post ze do czerwca musisz pracować bo z 12 miesięcy liczą Ci ZUS. A skąd masz takie info? Bo ja wiem, że z 3 miesięcy ;) zaciekawiło mnie to ;)
 
to nawet nie o śmiech chodzi - raczej o takie wzmocnienie. ten kumpel jest trenerem sztuk walki, mocny, empatyczny facet, który na treningu wyłapał, że dzieje się coś nie tak ze mną... wpadł i trochę mnie wybił z tego depresyjnego ciągu... potrafi zmotywować mnie do naprawdę ciężkiej pracy. zwłaszcza nad sobą....
Wow super mentor ... zazdraszczam. Tez by mi się taki przydał od czasu do czasu [emoji41]

Nie narzekaj, że jest pod górkę przecież zmierzasz na szczyt ...
 
Hej! Odebrałam dzisiaj wynik hcg całkowite <0.100 więc ciaza wykluczona. Tsh 1.45 wiec super. Okresu 11 dzien nie mam. Myślę że lada chwila przyjdzie bo już właściwie id wczoraj boli mnie brzuch. Jestem taka wzdeta. Czuje jakby mi podbrzusze miało wystrzelic.... i duży ból głowy. Wczoraj po południu też. Więc albo rzeczywiście coś się przestawilo od tak sobie co jest dziwne bo na mnie nawet stres itp nigdy nie działały albo jakaś torbiel lub inne dziadostwo.
 
Nimitii jakoś jak weszłam na bb i na wrześniowej trafiłam na Twoj post ze do czerwca musisz pracować bo z 12 miesięcy liczą Ci ZUS. A skąd masz takie info? Bo ja wiem, że z 3 miesięcy ;) zaciekawiło mnie to ;)

Nie wiem jak jest teraz ale ja będąc w ciazy to tez miałam liczoną średnią z 12 miesięcy


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie wiem jak jest teraz ale ja będąc w ciazy to tez miałam liczoną średnią z 12 miesięcy


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Mi sie wydaje, ze zmieniono pezepisy z 3 na 12 miesiecy bo byla duza skala walkow, ze babeczki jak tylko zobaczyly 2 kreski zakladaly firmy i 3 miesiace placily najwiekszy ZUS i od razu szly na zwolnienie i braly kupe kasy.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej! Odebrałam dzisiaj wynik hcg całkowite <0.100 więc ciaza wykluczona. Tsh 1.45 wiec super. Okresu 11 dzien nie mam. Myślę że lada chwila przyjdzie bo już właściwie id wczoraj boli mnie brzuch. Jestem taka wzdeta. Czuje jakby mi podbrzusze miało wystrzelic.... i duży ból głowy. Wczoraj po południu też. Więc albo rzeczywiście coś się przestawilo od tak sobie co jest dziwne bo na mnie nawet stres itp nigdy nie działały albo jakaś torbiel lub inne dziadostwo.
Przykro mi że nie na fasolki [emoji23]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie wiem jak jest teraz ale ja będąc w ciazy to tez miałam liczoną średnią z 12 miesięcy


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No właśnie, może to zależy od zakładu pracy. Ale kilka moich koleżanek np miało wyższe ZUSy przez 3 miesiące i szły na zwolnienie i miały z 3 ostatnich miesięcy. Tak jak do kredytu się składa i z 3 biorą. Ale to tak z ciekawości tylko :)
 
Do góry