reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

U mnie 22dc za 4 dni testuje. Mam cicha nadzieje ze małpy nie zobaczę.
Pozatym pełen luzik nie nastawiam się mocno na ten cykl ale mam cicha nadzieję. Od 1.02 dostane umowę na czas nie określony więc tym bardziej super. A i przygotowania do ślubu idą. Data 5.08 wszystko prawie ogarnięte oprócz sukienki bo może większą będzie potrzebna hihi.
@StorAnia. Nie poddawaj się. Trzeba wierzyć że się uda.


Najgorsze to czekanie... ja za dwa dni będę miała 10 dpo i będę testować, może już coś będzie [emoji5]
Trzymam kciuki za Ciebie [emoji1307][emoji1307]

Witam w piękną niedzielę.
StorAnia wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.spełnienia najskrytszych marzeń!!!!
Witam nowe staraczki i życzę powodzenia!!!
Ja to chyba jakieś zapalenie zlapalam bo trochę mnie tam piecze.kurczę albo okres idzie ale trochę za wczesnieo_Odo wtorku coraz bliżej obym wytrzymala:D

Ja już siedzę jak na szpilkach, trzymam za Ciebie [emoji1307][emoji1307][emoji1307]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam nowe staraczki :)

@Bulbasek ja będę testować najprędzej jutro w południe.
Jakoś nie czuję, żeby się coś tam wydarzyło. Oprócz dziwnego bólu w podbrzuszu i chyba w prawym jajniku to nic ciekawego. Nawet cycki nie bolą. A i jeszcze czuję śluz, ale bardziej w środku, na zewnątrz mało co się pojawia.
Jutro 13 dpo.
@StorAnia przykro mi z powodu plamien. Mimo wszystko trzymam za Ciebie mocno kciuki!!! Ah i wszystkiego co najlepsze dla Ciebie! :*
 
Najgorsze to czekanie... ja za dwa dni będę miała 10 dpo i będę testować, może już coś będzie [emoji5]
Trzymam kciuki za Ciebie [emoji1307][emoji1307]



Ja już siedzę jak na szpilkach, trzymam za Ciebie [emoji1307][emoji1307][emoji1307]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dzięki ja za Ciebie też trzymam kciuki bardzo mocno!!!!
Tylko tak martwię się ze nic za bardzo nie czuję oprócz trochę denerwujacego klucia jajnika.brzuch tez czasem pobolewa.piersi tylko takie jakby napuchniete i tak to nic.A Ty masz jakieś objawy?
 
StorAnia spełnienia marzeń, byś mogła poczuć wszystkie smaki życia, w tym smak macierzyństwa. I nie poddawaj się, nie na długo. Nowy rok życia, nowe szanse, nowe nadzieje

wczoraj byłam na masażu relaksacyjnym, standard pytanie, by wkurzyć: czy jest Pani w ciąży. Czekam na @
 
IMG_20170129_153905.jpg

Dziewczyny niestety nie mam jak Was poczęstować tortem , wybaczcie.
Humor niestety zepsuty kompletnie, ale jutro będzie lepiej. Oby.
Wszystko jest nie tak jak powinno być, ale to u mnie normalne, więc nie wiem dlaczego tak bardzo mnie to zabolało. Mój D powinien zrobić badania nasienia w przyszłym tygodniu, skoro ja będę miała okres, ale niestety nie może, bo nawał pracy mu nie pozwoli. Ja na szczęście będę mogła zrobić badania, bo mam popołudniowe zmiany. Ale kiedy je zrobić, od kiedy liczyć pierwszy dzień cyklu, jeśli dziś plamienie? Masakra jakaś. Czy to musi być takie trudne?
 

Załączniki

  • IMG_20170129_153905.jpg
    IMG_20170129_153905.jpg
    362,8 KB · Wyświetleń: 407
Mam tak samo kochane moje ! Co idę do wc to strach. Kiedy macie wizytę M2b? mfifi04?
Jak się czujecie ?
mfifi04 jasne ze dam rade damy wszystkie nie :)

Bulbasek to dobrze ze ciemnieje teraz będzie już tylko lepiej !:*
Ja mam usg 8 lutego :) czuję się ok ale nic mi nie smakuje ogólnie nie chce mi się zbytnio jeść i zmęczona jestem, cycki bola ale jest ok żyje :-D a Ty jak kochana?

@StorAnia jak tam urodzinki? Imprezka? Piękny tort :) jeszcze raz sto lat :)
 
Zobacz załącznik 793333
Dziewczyny niestety nie mam jak Was poczęstować tortem , wybaczcie.
Humor niestety zepsuty kompletnie, ale jutro będzie lepiej. Oby.
Wszystko jest nie tak jak powinno być, ale to u mnie normalne, więc nie wiem dlaczego tak bardzo mnie to zabolało. Mój D powinien zrobić badania nasienia w przyszłym tygodniu, skoro ja będę miała okres, ale niestety nie może, bo nawał pracy mu nie pozwoli. Ja na szczęście będę mogła zrobić badania, bo mam popołudniowe zmiany. Ale kiedy je zrobić, od kiedy liczyć pierwszy dzień cyklu, jeśli dziś plamienie? Masakra jakaś. Czy to musi być takie trudne?
Ja bym liczyła od chlusniecia w sumie u mnie nigdy nie było plamienia i od razu z grubej rury :-D
 
reklama
Ja mam usg 8 lutego :) czuję się ok ale nic mi nie smakuje ogólnie nie chce mi się zbytnio jeść i zmęczona jestem, cycki bola ale jest ok żyje :-D a Ty jak kochana?

@StorAnia jak tam urodzinki? Imprezka? Piękny tort :) jeszcze raz sto lat :)
Ah ja to od wczoraj mam złe samopoczucie generalnie jak się przespie jest dobrze ale jestem jakaś taka słaba i czuje się jak balon.

StorAnia piękny tort :)
 
Do góry