reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Cheebay będzie co ma być niestety. Tez bym chciała ale dużych nadzieii robić sobie nie mogę. Ty też się trzymaj dałaś dzisiaj czadu na forum :*

auslanderka mój nie wie co ma wtedy zrobić i widzę że czuje się on jak zagubiony szczeniak na ulewnym deszczu który po omacku szuka kości.

Emsi nie mam pojęcia mnie nic nie motywowalo :/

Ehh marc i tu jest pies pogrzebany oni tego nie rozumieją cała ciąża jest dla nich abstrakcją a co dopiero gdy się ja traci to już w ogóle nie umieją się zachować dla nich to jest była i juz jej nie ma po co płakać. Starania o dziecko rozumieją ale tylko w formie "jeeej więcej sexu" ale na co ten sex to nie każdy pojmuje. Jak co masz nas my ciebie wspieramy :*

Leeleeth biedny tata tak bardzo mu współczuję. Tata mieszka z wami w USA czy w pl jest ?


Dziękuje jeszcze raz :-* tak samo jak my za Ciebie 3mamy kciuki i cały czas wierzymy Kochana w lepsze jutro ;-*
 
reklama
Pozdrawiam wszystkie babeczki, wybaczcie ale nie nadrobiłam wiele, słabe coś mam dnie ostatnio, zmęczenie mnie dopada ale to takie ze nie wiem jak to w słowa ubrać, tylko bym spała, a jak sie podniosę to laduje nad kiblem[emoji17]
W związku z tym i psychicznie troche siadłam, te hormony ostro mi po łbie dają[emoji52]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Niedługo zakonczysz spotkania z kibelkiem. Dużo siły Kochana :*
 
Chyba jeszcze nie pozytyw ale widać że ciemnieje...11dc i dziś 12 dc ok.12 i 19...
1485894396-aaaaaa.jpeg


Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
Oprócz żelu dziś przyszło to:
1485894726-aaaaaa.jpeg

I kolejna porcja wit dla M...
Dobra idę go molestować bo żel z cipki już wycieka powoli[emoji1]


Ciemnieją ładnie :-)
Dla ciekawostki powiem, ze u mnie przy tym przesunięciu jak wyszły po raz drugi dwie ciemne to ta jedna nawet z dnia na dzień nie bledla tylko trzymała fason, wiec pewnie na pewno był to dzień owulacji.
Za kilka dni u mnie zacznie sie znowu @ a ja boje sie, ze z tego przeziębienia poszło mi na płuca bo moj kaszel przeistoczył sie w szczekanie - masakra.... u nas w przedszkolu juz 2 chore jutro idą na zwolnienie, a ja pewnie rano wyślę smsa, ze idę do lekarza... przecież wszyscy słyszeli, a ja mam tracić na zdrowiu skoro No człowiek walczył o dziecko...
Zobaczymy jak to bedzie
 
Marc Ty miałaś cykl równo ze mną a ja owu w 17dc mialam :* spokojnie zaraz będę dwie kreseczki :* a czekamy do piątku.


Dzięki za pocieszenie :-) Hehehe
Tobie w 9dc wyszedł czy 10dc? Bo jeszcze przed tym pozytywnej chyba wyszedł Ci jakiś negatyw co nie?
Ja raz czuje, ze nic nie czuje, a za chwile jakby było przed @ sie czuje, szczerze to nawet piersi mnie juz przestały bolec :-)
 
Dzięki za pocieszenie :-) Hehehe
Tobie w 9dc wyszedł czy 10dc? Bo jeszcze przed tym pozytywnej chyba wyszedł Ci jakiś negatyw co nie?
Ja raz czuje, ze nic nie czuje, a za chwile jakby było przed @ sie czuje, szczerze to nawet piersi mnie juz przestały bolec :-)
Nie u mnie wyszedł tylko jeden pozytyw 17dc wszystkie przed tym dniem blade. Już myślałam, ze owu nie ma :D
 
Marc faceci to proste stworki jak coś się psuje chcą to naprawić, dałaś prosty komunikat więc on prosto odpowiedział. Faceci mają inną uczuciowość nie zadręczają się jak kobiety i bardzo z resztą dobrze. To wcale nie znaczy że on ma to gdzieś.

marc wiem jak ci przykro a co do męża to mam wrażenie że oni są naprawdę identyczni mój też ny tak napisał. Ale to rozumiem kryje w sobie dużo niewypowiedzianych słów. Mój tak pisze ponieważ jest upośledzony emocjonalnie i nie wie jak ubrać w słowa uczucia i słowa otuchy.

Dziewczęta, faceci są dokładnie tak jak to brzmi: PROSTOLINIJNI EMOCJONALNIE. Dopóki dziecko się nie zmaterializuje w postaci brzucha, to nie do końca przybierają do tego taką wagę. A na pewno nie tak jak my. Mój M. przeszedł do porządku dziennego z wiadomością, że test negatywny, a ja ze łzami w oczach stałam przed nim. Ale to wcale nie znaczy, że im nie zależy równie bardzo jak nam!

@nimitii nie trać nadziei! Musi i będzie dobrze Kochana :)

A tak zmieniając trochę temat, to powiem Wam, że od mojej wizyty u gin (mniej więcej 10 dni) zażywam witaminy Prenatal UNO. I mam wrażenie, że wspomagają także mój cykl. Jestem dwa dni po @, a już dzisiaj pojawił się mleczny śluz, którego we wcześniejszych cyklach nie miałam - mam więc nadzieję, że wspomoże i śluz płodny :)

A może ten cykl będzie krótszy i dlatego tak szybko ten śluz?
 
Emsi podpinam sie do pytanie co do 4toklasisty, Ja tu sama chyba dalam ciala, bo ciagle za moja wszystko Robie a potem jak przychodzi co do czego to awantura bo ona nie wie jak, nie wie gdzie, ehhh[emoji849]
A fluidkow moge Wam rozeslac tone [emoji179][emoji179][emoji179][emoji179][emoji179][emoji179][emoji179][emoji179][emoji179][emoji179][emoji179][emoji179][emoji179]
Dzieki za pocieche, pewnie przejdzie ale jestem troche zaskoczona bo myslalam ze mnie to ominie, mialam/mam mdlosci ale takie wymioty teraz przyszly, ze szok a to juz koniec prawie 10tygodnia[emoji15]jakos pozno...

Leeleeth, jesli wolno mi spytac, na jaki nowotwor choruje Tato? Czy to jest teraz kontynuacja leczenia np operacyjnego czy tylko chemia? Pytałaś lekarzy czy mozesz koło Taty przebywać? Wiem, ze Ci ciezko, naprawdę... trzeba jednak wykrzesać z siebie gdzies pokłady siły...dla Taty, zeby widział Was i...zeby walczył.

Nimitii, kciuki zaciskam anyway [emoji6][emoji106]
Troche juz dzis nie wytrzymałam tam, bo juz mam dosyć ze musisz sie zastanawiać czy mozesz napisać ze sie zle czujesz...No qrwa[emoji35]
Tak jak ja teraz to lepiej nic nie pisac bo zaraz usłyszę ze mam nie narzekac[emoji36]
Jeszcze z jakaś pokora wyjeżdża, moze niech sama jej troche nabierze[emoji849] dziewczyny sie martwią o brak objawów i należy to zrozumieć! Oczywiscie, ze nie wszystko skończy sie zle, ale dzis był przykład z biedna gier której objawy ustaly i niestety...[emoji26]
Jak sie nie jest lekarzem jak można komuś powiedzieć ciesz sie ze nie masz objawów i nie narzekaj?! Wqrwilam sie naprawde.

Marc, myślimy pozytywnie do 3go, naprawde[emoji1364][emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
marc wiem jak ci przykro a co do męża to mam wrażenie że oni są naprawdę identyczni mój też ny tak napisał. Ale to rozumiem kryje w sobie dużo niewypowiedzianych słów. Mój tak pisze ponieważ jest upośledzony emocjonalnie i nie wie jak ubrać w słowa uczucia i słowa otuchy.
Mój też taki uposledzony i mówię mu to wprost.ile ja łez wylalam w przeciagu tego 10 letniego małżeństwa i nadal czasem wylewam. Niestety nauczyłam się. Człowieka się nie zmieni. Musimy ich kochać takimi. Nikt niechcialby na siłę być zmieniany. Ich też to boli. I ich ego też to odczuwa...

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Sylwka @marc strasznie mi przykro [emoji17] ... walczymy dalej [emoji123]

@oczekiwanie zdrówka życzę i szybkiego powrotu do sił [emoji4] dzielna jesteś kobitka

Dziewczyny macie jakiś pomysł jak zmotywować czwartoklasistę do pracy ... nie tylko w szkole ale tez do pomocy w domu?
Jak był młodszy miał kartę motywacyjna i szukam jakiś podobnych motywatorow...dajcie znać pls



Nie narzekaj, że jest pod górkę przecież zmierzasz na szczyt ...
Na czym ta karta polegała?


Dziękuje Wam Moje Skarby ;-* Kochane jak zawsze, pomocne i wspierające :-*
Faktycznie miałyście wtedy racje owu musiała sie przesunąć po prostu - najzwyklej w świecie na 18-19 dc i tyle.
Nic straconego, może właśnie będzie złoty strzał, bo się nie spodziewałaś :-)



Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry