reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Dzieki :)
Tak, sama, mam wyzynarke do drewna (kupilam sobie na urodziny [emoji23]).


Zabezpieczalismy sie, takze nie ma szans [emoji12]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Też bym chciała wyżynarke! Dobrze Cię rozumiem, też lubię sama takie rzeczy ogarniać :)


Przepraszam Was, że taki zamęt sieje. Ale byłam w szoku strasznym. Wróciłam do pracy, ochłonęłam. Pożaliłam się koleżance w 2 paku, a ona do mnie, że głupia jestem[emoji23] . U niej przy becie 2400 nie było nic widać, a jest szczęśliwie w 20 tyg.....[emoji5]
Już nic nie czytam w internecie. Może jednak to ciąża z tego cyklu. Tylko owu była bardzo wcześnie. W domu zrobie test kolejny zobaczymy... a ostateczne rozstrzygnięcie jutro 8 rano[emoji120] [emoji120] [emoji120]
Czekamy na info :)


Jestem dzisiaj wykończona! Mała dała mi popalić i nie spała ani sekundy, chcę już do domuuuuu!!! :(
Biedna... Przypomnij ile ona ma??


Hej Kochane :)

@marc @StorAnia trzymam kciuki. :)

@Spark byłam w takiej małej miejscowości koło Krynicy Zdroj. :) a Ty już masz kolejną wizytę czytałam; ) Tak szybko Ci lekarz wyznaczył?

Ja dzisiaj mam najgorszy dzień ze wszystkich. W pracy byłam tylko chwilę. Ledwo dojechalam. Tak mi było niedobrze. W domu od zapachu pieczonej kaczki zwymiotowalam. Pierwszy raz coś takiego mi się przytrafiło. W radiu leciał Mateusz Ziolko "w Płomieniach" a mi się płakać chciało. Hormony szaleją.
Tylko mnie pociesza, ze to dobry znak. Mam nadzieję.
Zwolniłaś się wcześniej?? W pracy wiedzą??



relgx1hpw702se3x.png
 
reklama
Dzieki, jeszcze poleguje[emoji16]
Śniadanie zjedzone, żadnych mdłości wiec zaczyna być fajnie[emoji106]
Kombinuje powód zeby wdepnąć do lekarza, bo namówiłam M zeby jednak poznać ta płeć skoro wynik przyszedł i tak. Plan mam taki zeby poprosić panią doktor o karteczkę z płcią w kopercie, żebyśmy mogli w domu otworzyć razem. Tylko tak mi głupio teraz isc do office jak ostatnio jej powoedzialam ze nie chce wiedziec[emoji51][emoji4]
Ale widocznie nie tak miało byc[emoji48] wyniki przyszły wbrew mojej woli i mnie wkurza, ze ona wie, pigułki tez, w karcie wpisane a ja nie wiem[emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja wiedziałam że ty długo nie wytrzymasz :) jak tylko będziesz wiedzieć daj nam tu znać :* który już masz tydzień?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wiedziałam że ty długo nie wytrzymasz :) jak tylko będziesz wiedzieć daj nam tu znać :* który już masz tydzień?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom

Wytrzymałabym gdyby w labie nie dali d. Mieli nie wysyłać płci w ogole[emoji85]
Zbliżam sie do końca 13go, dzis 12+4.
A wczoraj wieczorem jakieś małe bulgotki poczułam po tej stronie podbrzusza gdzie jest dzidziol[emoji33][emoji33][emoji33]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też bym chciała wyżynarke! Dobrze Cię rozumiem, też lubię sama takie rzeczy ogarniać :)



Czekamy na info :)



Biedna... Przypomnij ile ona ma??



Zwolniłaś się wcześniej?? W pracy wiedzą??



relgx1hpw702se3x.png
Powiedziałam, ze się zatrulam czymś jak wracałam z gór. Miałam powiedzieć po wizycie a mam 2.03. żeby się upewnić czy z dzidzia ok. Ale nie wiem czy wytrzymam w tym stanie :( nie chciałam wcześniej mówić i muszę jakoś dotrwać.
 
@Lanvin właśnie skończyła rok tydzień temu...
@cheebay też się właśnie dziś zastanawiałam co z @Windy91 ...
@basia89 zmienione... jej, oby ostatni raz...
@Bulbasek to super, chyba byłam w Krynicy za dzieciaka :)
Tak, znów wizyta... lekarz jeszcze chce mieć pod kontrolą ten początek po naszych długich staraniach... z jednej strony super, a z drugiej kasa... co 2 raz mam za darmo, ale i tak trochę to szarpie...
 
Wytrzymałabym gdyby w labie nie dali d. Mieli nie wysyłać płci w ogole[emoji85]
Zbliżam sie do końca 13go, dzis 12+4.
A wczoraj wieczorem jakieś małe bulgotki poczułam po tej stronie podbrzusza gdzie jest dzidziol[emoji33][emoji33][emoji33]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Czyżby maleństwo dało o sobie znać [emoji2]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Lanvin właśnie skończyła rok tydzień temu...
@cheebay też się właśnie dziś zastanawiałam co z @Windy91 ...
@basia89 zmienione... jej, oby ostatni raz...
@Bulbasek to super, chyba byłam w Krynicy za dzieciaka :)
Tak, znów wizyta... lekarz jeszcze chce mieć pod kontrolą ten początek po naszych długich staraniach... z jednej strony super, a z drugiej kasa... co 2 raz mam za darmo, ale i tak trochę to szarpie...
Przynajmniej podejrzysz co z dzidziulkiem :) będę czekała na wieści :)
 
Czyżby maleństwo dało o sobie znać [emoji2]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom

Wlasnie nie wiem..troche wczesnie, ale mimo ostatniej ciazy 10 lat temu wiem mniej wiecej czego sie spodziewać to teraz bede obczajac[emoji16] moze i coś sie tam w jelitach przesuwało, w kazdym razie dokładnie tam gdzie jest dzidzia, a jest od środka na prawo w podbrzuszu


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bulbasek, to bardzo dobry znak ! Ciążowe hormony [emoji11][emoji8]
Czytam was bo nie sposób tak po prostu się odciąć ale muszę dać na luz.. pogadałam z M.. teraz mogę zwalać na gorączkę.. jeszcze dwa cykle mogą takie być.. ale on nie pomaga.. wygrzewa się w solance, po bieganiu leży w gorącej wannie.. dopiero jak mu pokazałam artykuł to trochę mi uwierzył.. on osiąga swoje sportowe cele, tylko szkoda że kosztem naszego rodzinnego celu.. [emoji27] od dzisiaj bedzie zażywać cynk i kwas foliowy.. a ja muszę się odstresować dlatego muszę mniej czytać, analizować itd..


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wlasnie nie wiem..troche wczesnie, ale mimo ostatniej ciazy 10 lat temu wiem mniej wiecej czego sie spodziewać to teraz bede obczajac[emoji16] moze i coś sie tam w jelitach przesuwało, w kazdym razie dokładnie tam gdzie jest dzidzia, a jest od środka na prawo w podbrzuszu


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Niech się rusza żeby mama wiedziała że tam jest [emoji8]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry