reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
@Zjarana kreski cud, miod i malinki [emoji7]

@ausalanderka piekny przyrost i dont worry, wszystko bedzie cacy [emoji173]

Ehh wybaczcie dziewczynki, ze malo sie udzielam ale ostatnio z glowa u mnie gorzej. Od marca, czyli od prawie roku, zyje tylko tym tematem i jestem psychicznie zmeczona. Stracilam rownowage i zamiast cieszyc sie tym, ze walcze o marzenia to mam wrazenie, ze te cale starania to bedzie "never ending story".
Zajelam sie teraz remontem (jezu ile na to kasy idzie! [emoji33] i to bez robocizny!) i na schudnieciu (mowie to po zjedzeniu Grzeska, Jezykow i Krowek [emoji23]).
Rownowaga mi potrzebna bo zwariuje.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Zjarana kreski cud, miod i malinki [emoji7]

@ausalanderka piekny przyrost i dont worry, wszystko bedzie cacy [emoji173]

Ehh wybaczcie dziewczynki, ze malo sie udzielam ale ostatnio z glowa u mnie gorzej. Od marca, czyli od prawie roku, zyje tylko tym tematem i jestem psychicznie zmeczona. Stracilam rownowage i zamiast cieszyc sie tym, ze walcze o marzenia to mam wrazenie, ze te cale starania to bedzie "never ending story".
Zajelam sie teraz remontem (jezu ile na to kasy idzie! [emoji33] i to bez robocizny!) i na schudnieciu (mowie to po zjedzeniu Grzeska, Jezykow i Krowek [emoji23]).
Rownowaga mi potrzebna bo zwariuje.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Doskonale Cię rozumiem. Już nie mogę się doczekać wiosny. Ruszymy z pracami na działce. Byle do kwietnia. Wielkanoc to dla nas początek sezonu. Przekopanie ogródka, wysiew warzyw. Niech ten czas szybko mija...
 
Doskonale Cię rozumiem. Już nie mogę się doczekać wiosny. Ruszymy z pracami na działce. Byle do kwietnia. Wielkanoc to dla nas początek sezonu. Przekopanie ogródka, wysiew warzyw. Niech ten czas szybko mija...
Oh jak cudnie, że masz ogródek i możesz uprawiać swoje własne warzywa. Jak znajdziemy z M swoje miejsce to też chcemy mieć ogródek[emoji5]
 
@Zjarana kreski cud, miod i malinki [emoji7]

@ausalanderka piekny przyrost i dont worry, wszystko bedzie cacy [emoji173]

Ehh wybaczcie dziewczynki, ze malo sie udzielam ale ostatnio z glowa u mnie gorzej. Od marca, czyli od prawie roku, zyje tylko tym tematem i jestem psychicznie zmeczona. Stracilam rownowage i zamiast cieszyc sie tym, ze walcze o marzenia to mam wrazenie, ze te cale starania to bedzie "never ending story".
Zajelam sie teraz remontem (jezu ile na to kasy idzie! [emoji33] i to bez robocizny!) i na schudnieciu (mowie to po zjedzeniu Grzeska, Jezykow i Krowek [emoji23]).
Rownowaga mi potrzebna bo zwariuje.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Paraplu podziwiam,dobrze że ja mam złotą rączkę w domu,klatka postawiona,jutro drzwi zamontuje,sufit i podłoga zostaje w pokoju i malowanie:)ja tylko jedzenie robię i kawę
 
Paraplu podziwiam,dobrze że ja mam złotą rączkę w domu,klatka postawiona,jutro drzwi zamontuje,sufit i podłoga zostaje w pokoju i malowanie:)ja tylko jedzenie robię i kawę
Szczęściara ;)
Ale ja też wolę sama wykonywać prace. Na działce w domku obie z córcia malowałyśmy ściany :) i wyszło super!!!
 
reklama
Do góry