reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

@Koraaa witaj i rozgosc sie :)

@Dariana matko jak ja Ci zazdroszcze wybierania projektu! [emoji7] my jeszcze nie mamy swojego miejsca na Ziemi. No i druga sprawa to uwielbiam projekty, planowanie, rozmieszczanie, zakupy [emoji7]
Moda, ciuchami, paznokciami nigdy sie nie interesowalam za to od dziecka ogladalam wszelkie programy typu Dekoratornia, siedzialam na forum "murator" [emoji23] i ogladam postepy innych uzytkownikowe w budowie domow.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@auslanderka trzymam bardzo mocno kciuki! Piękna beta i przyrost tez bardzo ładny :) będzie dobrze :)

@Spark to @zapmarta adoptowała kotka ;)

@zapmarta to dobrze, że udało Ci się oczyścić umysł. To bardzo dużo daje. A dwa kociaki w domu to mnóstwo szczęścia i śmiechu :)

@Paraplu wiem coś o takim "dietowaniu" ;) choć jak na mnie to i tak nieźle mi idzie. Od początku stycznia 6kg na minusie :D

@Alkihisa mam nadzieję, że to plamienie to nie jest jeszcze koniec i że fasolka się trzyma. Trzymam kciuki✊

@Zjarana gratuluję :)

@cheebay wcale się nie dziwię, że korci Cię by poznać płeć :) tez bym nie mogła się oprzeć gdybym wiedziała, że w dokumentach są.

@StorAnia jeszcze tylko i wiosną przyjdzie, wszystko obudzi się do życia a praca w ogrodzie bardzo wycisza i uspokaja :) jest w tym coś takiego naturalnego. Pomoże Ci się to wyciszyć :)

@mfifi04 ciesze się że już niedługo będziesz mogła i chcesz zacząć starania. Bardzo mocno trzymam kciuki za Was ✊

A u mnie cisza i spokój... 19dc i wlekący się czas oczekiwania.
Dziewczyny mają remonty a my w końcu dokupilismy działkę i będziemy się budować :) jesteśmy na etapie szukania projektu (wiec na samiuteńkim poczatku:errr:). Ciężko się na coś zdecydować :p żeby było ładne, funkcjonalne i w rozsądnych kosztach. A jeszcze te wszystkie załatwianie dokumentów. Dobrze, że M ma głowę na karku bo ja bym na pewno nie dała sobie z tym wszystkim rady :p8-):D
Aa przepraszam, taka ze mnie gapa ostatnio :p (no dobra, zawsze... :p )
Ojee to powodzenia w budowie :D
 
Witajcie Dziewczyny!

Staramy się o dzidziusia już 2,5 roku, jesteśmy po wszelkich możliwych badaniach, 2 próbach inseminacji - bezpłodność idiopatyczna, wszystkie wyniki super. Mamy po 37 lat i lekarz rozkłada ręce. Zaglądałam już tutaj kiedyś, ale to nie była jeszcze na mnie pora. Teraz czuję, że chciałabym czasami móc pogadać o tym nie z kimś bliskim, kto nie wie o czym mówię, ale z kimś kto doskonale mnie rozumie. Mogę się do Was dołączyć?
Witaj :)
Na pewno wszystkie badania? Drożność, wrogi śluz itd.?
 
Witaj :)
Na pewno wszystkie badania? Drożność, wrogi śluz itd.?

Na samo wspomnienie HSG jest mi gorzej... Tak, jajowody drożne. Wrogi śluz to jest dla mnie nowe pojęcie, aczkolwiek miałam badania na przeciwciała przeciw plemnikom.
Zapytam lekarza, on już trochę nie chce nas widzieć ;) ostatnio zalecił nam dłuższe wakacje, ale niestety znowu musimy go odwiedzić.
 
@Emsi* a cykle ilu dniowe masz?

@Koraaa witaj i powodzenia :)

@Spark nie jest tak źle ;) ze mnie to gapa dopiero! Dopiero dzisiaj uświadomiłam sobie, że jak umawiałam się na laparoskopie jako pierwszy dzień spodziewanej @ podałam ostatni dzień :errr: i nie wiem co mam teraz zrobić bo przekładać nie chce a na zmianę terminu na marzec juz trochę za późno :/ Może luteine wezmę dłużej? Jak myślicie? :confused:

Zmykam spać. Dobrej nocy :* :)
 
@Emsi* a cykle ilu dniowe masz?

@Koraaa witaj i powodzenia :)

@Spark nie jest tak źle ;) ze mnie to gapa dopiero! Dopiero dzisiaj uświadomiłam sobie, że jak umawiałam się na laparoskopie jako pierwszy dzień spodziewanej @ podałam ostatni dzień :errr: i nie wiem co mam teraz zrobić bo przekładać nie chce a na zmianę terminu na marzec juz trochę za późno :/ Może luteine wezmę dłużej? Jak myślicie? :confused:

Zmykam spać. Dobrej nocy :* :)

28/29 dni, dobrej nocki [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Na samo wspomnienie HSG jest mi gorzej... Tak, jajowody drożne. Wrogi śluz to jest dla mnie nowe pojęcie, aczkolwiek miałam badania na przeciwciała przeciw plemnikom.
Zapytam lekarza, on już trochę nie chce nas widzieć ;) ostatnio zalecił nam dłuższe wakacje, ale niestety znowu musimy go odwiedzić.
Dokładnie o to mi chodziło :) rozumiem, że u obojga było badane :)
Co to znaczy " nie chce nas widzieć"- chcecie mieć dzidziola to też chcecie znać powód przez który nie wychodzi...;)
 
Dokładnie o to mi chodziło :) rozumiem, że u obojga było badane :)
Co to znaczy " nie chce nas widzieć"- chcecie mieć dzidziola to też chcecie znać powód przez który nie wychodzi...;)

hmm drożność to tylko u mnie... ;) :D
No właśnie tym sprawiamy problem! Nie można nic na nas znaleźć. Do mnie doktor mówi, że mam rezerwę jak nastolatka, produkuję te jajeczka bez wspomagania w każdym jednym cyklu, a mąż mógłby być dawcą nasienia, ale dzidziusia nie ma. Pewnie gdyby coś było to jakoś łatwiej by można się z tym pogodzić, coś konkretnego zdziałać, a tak to nawet nie wiemy w jaką iść stronę :/
 
reklama
hmm drożność to tylko u mnie... ;) :D
No właśnie tym sprawiamy problem! Nie można nic na nas znaleźć. Do mnie doktor mówi, że mam rezerwę jak nastolatka, produkuję te jajeczka bez wspomagania w każdym jednym cyklu, a mąż mógłby być dawcą nasienia, ale dzidziusia nie ma. Pewnie gdyby coś było to jakoś łatwiej by można się z tym pogodzić, coś konkretnego zdziałać, a tak to nawet nie wiemy w jaką iść stronę :/
Haha z droznoscia to się domyślam :p
Skoro jajeczka są i domyślam się, że pękają, to endometrium sprawdzane też pewnie, hmm.
Piszesz, że mąż przebadany, hormony pewnie też oboje zrobiliście, to cóż... może dziewczyny mają jakiś pomysł :)
Lekarz na pewno dobry?
 
Do góry