reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

@gabrika nic więcej nie powiedzieli bo sami nie wiedzą. Rano sprawdzą betę i jeszcze raz usg. Mam być naczczo więc możliwe, że będzie zabieg.

@Spark super[emoji2]

@Windy przykro mi

@Magda36 ważne, że termin jest. I za pół roku już będziesz testować[emoji2]szybko zleci.
Mam nadzieje że operacja zwiększy moje szanse na dziecko. A za Ciebie trzymam kciuki, aby wszystko dobrze się skonczylo[emoji110]

1usavcqgt1dml95x.png
 
reklama
@Windy91 nienawidzę Cię! :( pizzaaaaaaaa!!

Wizyta ok, lekarz założył mi kartę ciąży :)
Dzidzia ma ponad centymetr, serca lekarz nie wł. Ale widziałam jak pika :D <3

Która się orientuje ile kosztują prenatalne?

Kolejna wizyta dopiero 17 marca :)
Dobra doczytałam!
Gratuluję [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
Niech sobie rośnie zdrowo i radośnie w mamusinym brzuszku [emoji9][emoji9][emoji9]
U nas koło 300-400 prenatalne prywatnie, ale słyszałam też, że lubią wziąć niektórzy 500 nawet [emoji53]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mocno Ci kibicuję, bądź dzielna!
Jestem[emoji5] przcież nie widziałam zarodka, serduszka. Wypłakałam się już i jest dużo lepiej. M był ze mną cały czas dopiero niedawno poszedł. Rozbawiał mnie tak, że śmiałam się głośno. Już mam siły na kolejny cykl zmagań[emoji1] tylko obmyślam jak będę mierzyć temperaturę tam na dole....
A jak u Ciebie temperatura? Trzymam kciuki by została wysoko do jesieni[emoji5]
 
Spark unie prenatalne w 12tc - 250zł a w 19tc - 280zł
Super że z dzidziusiem wszystko ok ! [emoji4]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
6t5d [emoji235]
 
reklama
Hej dziewczyny. Ja po badaniach. Niestety diagnoza się potwierdziła i 5.04 mam operacje. Plus jest taki ze jak wszystko będzie ok. to w lipcu będę mogła wrócić do starań. Co do samego badania... @Paraplu da się przeżyć. Choć przyjemnie nie było. Dwa wdechy zabrakło abym zemdlala na fotelu. Z tego co mówiła mi lekarka, to histeroskopie zawsze robi się w płytkiej narkozie. Idziesz na badania i budzisz się po wszystkim. Także nie martw się, będzie dobrze. Ja mam plan działania. To już cos. Badanie które miałam dzisiaj będę powtarzać 2 miesiące po operacji. Na dzień dzisiejszy bardziej mnie to przeraża niż sama operacja.[emoji12]

1usavcqgt1dml95x.png
Super że już za Tobą;) plan działania jest ;)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry