reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Bulbasek nie przejmuj się teraz odpoczywaj.
Niedawno dziewczyny z pracy przestały się normalnie do mnie odzywać jakieś fochy przypadkiem uslyszalam ze o mnie rozmawiają ze ja chyba w ciąży.nikt nie wie ze się staramy w sumie tylko ja i maz i nie wiem czemu takie domysły i tyle złości ,gdy je uswiadomilam ze jednak w ciąży nie jestem to znowu normalne zachowanie. Co będzie jak mi się uda i będę w końcu w ciąży spala mnie na stosie dziwi mnie takie podejście innych
 
reklama
@bertha ale nawet nie pytał czy to był ten sam i wiedział, ze miałaś ? Patrzyłam na stronie kliniki to są wypisane nadania, które należy zrobić przed iui i drożność jest jednym z nich ... zatem ja pasuje na ten moment, boje się tego jak cholera ... moja desperacja jeszcze tak silna nie jest żeby przełamać ten strach [emoji12]

@Spark dzięki kochana. Poszukam czegoś może andovit jak dziewczyny sugerowały ale zobaczę najpierw skald. A dla siebie na pewno kupię ta wit c w postaci kwasu ... dzięki [emoji8]

@basia89 to jak bez smaku to może się skuszę , przynajmniej kupię na próbę ... dzięki [emoji8]

@Antonia2016 wiem o czym mówisz ... ja mam taka sama funkcje w organizacji i dużą odpowiedzialność (60 osób) i zawsze bardzo się cieszę z takich nowin ale to wiąże się z poszukiwaniem kogoś na zastępstwo i wtedy chciałabym raczej wiedzieć od kiedy proponować kandydatowi takie stanowisko. Dlatego ciągłość zwolnienia jest tu istotna i sprawne zastapienie osoby na l4 nie wpływa niekorzystnie na prace zespołu [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dokładnie :-) wiadomo że to zakłóca pracę zespołu i jest dodatkowy ,,problem,, dla takiej menager :-) no ale rola kobiety z pierwotnych czasów.... :-)

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
1487832340-aaaaaa.jpeg
u mnie dziś 13 dc, temperatura skoczyła i test owu w końcu pozytyw :-) :-) :-) i to mega pozytyw bo aż ciemniejsza krecha. Na teście z allegro, tym niebieskim, niewiele widać, tak dla informacji :-). Cieszę się że w końcu się coś dzieje.

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Antonia o ile Ci wzrosla?mi zawsze po owulacji skacze a przed nia dzien wczesniej spada najczesciej:) dzieki za przypomnienie ze musze testy dokupic. A te z rossmana po ile sa i ile ich tam jest? 5?


Nimitii no najgorsze to czekanie..odliczanie..ale najwazniejsza jestes teraz Ty i Twoje zdrowie:*
Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Antonia o ile Ci wzrosla?mi zawsze po owulacji skacze a przed nia dzien wczesniej spada najczesciej:) dzieki za przypomnienie ze musze testy dokupic. A te z rossmana po ile sa i ile ich tam jest? 5?


Nimitii no najgorsze to czekanie..odliczanie..ale najwazniejsza jestes teraz Ty i Twoje zdrowie:*
Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
O! Widzę że teraz są w promocji te testy w Rossmanie 16,99 do końca miesiąca! Jest ich 5

Napisane na F5321 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny. Właśnie pobrali mi kolejny raz krew i mam czekać na wynik. Leżę na sali z dziewczyną, która drugi raz z rzędu ma jajowodową ciążę. Masakra, strasznie jej współczuję.....
 
Do góry